Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 5c nek tényleg csak...

Az iphone 5c nek tényleg csak annyi a hátránya, az 5s el szenben, hogy műanyag sz. R?

Figyelt kérdés

Mkndnekitol azt hallom, hogy kinek kell ilyan játék telefon?

Azt mondják, hogy ilyen drága telefonert az ember, már vegyen rendes anyagból készültet, ne egy sz@r műanyag vacakot.


Ennyi hátránya? Ugyan azt tudja a kettő, azt láttam, hogy az 5s ben mas csíp van, nagyobb számú.

Számít az?



2014. ápr. 3. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 5c a sima 5 hardvere

Az 5s ujabb

2014. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5c az a sima 5 más hátlappal, nincs benne se duál vaku, se slow motion felvétel, se ujjlenyomat szenzor és értelemszerűen előző évi hardver van benne.
2014. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én azt mondom használat közben az ég világon semmi különbséget nem veszel észre 5/5C/5S között. Nekem 5-öm van, bátyámnak 5S, kipróbáltam az 5C-t is. Inkább a külső ami miatt nem kell az embereknek az 5C. De egyébként 1 kutya ez a 3, 5S-ben lassított felvétel ilyen apróságok, amit igazából az emberek nagy része nem is használ( + csak szoftveres herce-hurca, simán bele tudnák rakni a másik 2 modellbe is, de akkor már nem lenne "különleges" az 5S ), + az ujjlenyomat szenzort sem, csupán azért azt veszik mert "húú ez már 5S". Szóval menőzni jó:) De ha a hardvert nézed tök m.1. melyiket veszed.
2014. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Marics István ***** válasza:
proci jobb stb.
2014. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marics István ***** válasza:
Az 5s-nek 64 bites oprendszere van
2014. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!