Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Adott egy Galaxy Mini...

Mittomen89 kérdése:

Üdv! Adott egy Galaxy Mini S5570i, ami bekapcsolast kovetoen magatol ujraindul. Amennyiben kiveszem belole a sim-et, a problema azonnal megszunik. Talalkozott mar valaki hasonloval?

Figyelt kérdés
Beleraktam egy masik simet, de azzal sem indult el, sot mi tobb ezt a simet visszateve az eredeti helyere, (regi pulse mini) az a telefon is ugyanezt produkalja. Nem androidos telefonnal mindket kartya hibatlanul mukodik.

2014. ápr. 3. 16:40
 1/3 anonim válasza:

Sztem 3 dolog lehet

a simnek apin kódját 3 szor rosszul írtad be

A gyári beállítások visszaálítása rosszul volt elmenve és visstaállítottad

Az android hibás

szerinted melyik?

2014. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik sem. :)Factory resetet egyebkent probaltam, odinnal is ujrahuztam a telot, ha esetleg ezeket javasolna valaki.
2014. ápr. 3. 17:52
 3/3 Fiers Márton válasza:
Kicsit más teló, de ugyanaz a problémám. Nekem más simmel megy, így megpróbálom majd a szolgáltatónál kicseréltetni a kártyát. Ha van fejlemény, szólok.
2014. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!