Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet ez? A telefonom...

Mitől lehet ez? A telefonom rossz?

Figyelt kérdés

A telefonomra (Samsung Galay Young) nem tudok letölteni játékot a Play Áruházból, mert mindig azt írja ki, hogy "Ismeretlen hibakód az alkalmazásban. 919."

A telefonom rossz? Vagy mitől van ez? Segítsetek...



2014. ápr. 3. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg minden Androidos telefonra jó kell hogy legyen Google Play, szóval szerintem is igen, a telefonodnak lehet valami baja! Próbáld meg újratölteni a szoftvert! A frissítést nem ajánlom, mert a Samsungok pont frissítés után nagyon hajlamosak a hibára!
2014. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

akkor csinál ilyet ha egy alkalmazás beragadt telepítés/uninstall közben


töröld le a telefonról teljesen és utána próbáld meg újra leszedni

Settings/Applications manager

2014. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wyana Ilysiris válasza:

Ilyen bajom van nekem is, csak tablettel. De nem tudom melyik alkalmazàs "ragadhatott be". Töröljek mindent?

Meg mióta ez van, rendszeresen lefagy és csak reset+bekapcsolás után működőképes.

2016. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!