Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelent azt, hogy Iphone 5...

Mit jelent azt, hogy Iphone 5 klón? Hirdetésben láttam, hogy eladó Iphone 5 klón! Maga a klón szót tudom mit jelent, de így nem értem mit takar!

Figyelt kérdés
A telefon klónozva van? De hogy? vagy replika lenne?

2014. ápr. 3. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Másolat. Többségében gagyi.
2014. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Külsőleg úgy néz ki mint az eredeti. Ennyi.
2014. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát replika? És akkor meghatározhatatlan a belseje? És ugyan azt tudja mint az Iphone? Köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 3. 21:03
 4/10 Tengor ***** válasza:
100%

A replika is jó szó rá. Kívülről úgy néz ki, mint az eredeti. De ha közelebbről megnézed, netán be is kapcsolod, akkor csak a vak nem látja a különbséget.

Általában android fut rajta és valamilyen kifutóban lévő CPU. Általában semmivel sem kompatibilis, Play (market) nincs, akku 0, csere alkatrész 0, támogatás 0, szerviz 0.

2014. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A klón csak külsőre olyan, mint az iPhone, belül azonban harmatgyenge hardver van, a szoftvere pedig valami gagyi Android-utánzat, ami sokat akad és befagy! A telefonok világában ez az igazi hulladék!
2014. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

"És ugyan azt tudja mint az Iphone? "

Nem! Azért klón. Csak kívülről néz ki úgy, egyébként meg a gyerekeknek való játéktelefonnal is többre mész.

2014. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor nem veszem meg!
2014. ápr. 3. 21:08
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

"Tehát replika? És akkor meghatározhatatlan a belseje? És ugyan azt tudja mint az Iphone?"


Ugyanazt tudja, sőt még többet is, ezért olcsóbb.

Képes váratlanul elromlani, lefagyni, javíthatatlan módon, illetve hiába viszed bárhová, senki sem javít klónokat.


Kb. olyan mintha Sport szeletet gyúrok neked kutyasz@rból, a színe stimmel, csak az íze kicsit más.

2014. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tengor ***** válasza:
100%
#8, ha trollkodni akarnék azt mondanám, hogy "Nem vagyok kíváncsi rá, hogy honnan van összehasonlítási alapod az ízét illetően!" :D
2014. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
8-as utolsó mondat..... kiváló hasonlat :DDDD
2014. ápr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!