Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy iphone 5s clone...

Ha veszek egy iphone 5s clone telefont, az meddig fogja kibírni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 15:37
 1/8 Zakathol ***** válasza:
Miért tennél egyáltalán ilyet?
2014. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak kérdeztem, kíváncsi vagyok rá. Meddig bírja ki?
2014. márc. 30. 15:47
 3/8 Saavedro ***** válasza:
Két hetet adok neki..
2014. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Sokaig kibirja, semmivel se rosszabb az osszeszereles es a hardver mint mas androidos telefonoknal

Youtube tele van videokkal, nezz korul

[link]

2014. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az iPhone klónok híresen sz.rok.Lehet hogy 2 hétig az is lehet hogy két hónapig.1 évnél tovább semmi esetre sem.Mivel van vagy 500.000 féle klón ez erősen változó lehet.
2014. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 hét-1 év. mivel klónokból van legalább 20 féle sima mtk platformos javas rendszerűtől a normálisabbnak hangzó androidos változatig, azokból is 5 féle hardverrel, melyek közül valamelyik jól el van találva, valamelyik meg olyan, hogy jobb elkerülni.
2014. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de hozzátéve a fő szempont, hogy sokkal jobban néz ki az ember kezében egy olcsó kínai androidos noname telefon, mint egy nyilvánvaló iPhone másolat.
2014. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy Iphone 4 klónnal jártam meg. Külsőre még a szervizes is nagyot nézett, hogy mennyire megegyezik az eredetivel. De mint telefon, még netezésre se lehetett használni. 1 hét múlva pedig már nem kapcsolt be, de az aksi azelőtt is minősíthetetlen volt. Szóval én klónt nem ajánlok, vagy olcsóbb okostelefon, vagy használt, esetleg gyűjts rá, vagy vedd meg részletre. A klón csak pénzkidobás, én is buktam rajta, mert feleannyiért tudtam-nagy nrhezen-megszabadulni tőle.
2014. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!