Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom tegnap óta szarakodi...

Bloodyeye kérdése:

Telefonom tegnap óta szarakodik. Kikapcsoltam és mikor vissza akartam kapcsolni bekapcsolt kérte a pinkódot beírtam és újraindult a teló. Azóta mindig újraindul amikor beakarom írni a pin kódot de viszont működik simkártya nélkül. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ha másik simkártyát teszek bele akkor azzal jó és ha a sajátomat másik készülékbe teszem ott az is jó csak enyémbe nem. (sony ericsson live with walkman)
2014. ápr. 4. 15:56
 1/3 Vortrex ***** válasza:
Pontosan ugyan ez volt a baja egy haverom telójának is. Elvittük t-mobilhoz, ott azt mondták ismerik ezt a hibát, egy típusú sim kártyának a bug-ja voltaképpen és csak sim kártya cserével lehetett megcsinálni
2014. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrex ***** válasza:
..egy régi típusú*
2014. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) ak sajna muszály leszek énis cserélni úgy néz ki :( bár fura h eddig sose volt gond vele csak most de hát ez van :(
2014. ápr. 5. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!