Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Tab 10.1n-t...

Samsung Galaxy Tab 10.1n-t meddig lehet overclockingolni?

Figyelt kérdés

1400 mhz-ig lehet a packel amit leszedtem.

1400 mhz-t kibírja?

(1.generációs)



2014. ápr. 4. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki
2014. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. 1200mhz-n még nagyon nem melegszik.
2014. ápr. 4. 23:27
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

overclockolni addig lehet míg el nem füstöl...

1400 -ig lehet elvileg, de nincs 2 egyforma, így rád van bízva meddig húzod. mindezek nem arról híresek, hogy élettartam növelő megoldások, így a döntés és a felelősség is a tied. Szerintem ne menj tovább 1200-nál, de ez is csak saját vélemény. Én középutat javaslom! ez mindnekinek máshogy van mert aki azt mondja "lássuk mit bír", az megteheti, hogyha tönkremegy akkor van másik, vagy vesz másikat, ha nem bírná.

https://www.youtube.com/watch?v=E2H4s3rsfRg

2014. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most is 1200-on van. Nem melegszik, nem is meríti az akkut annyira, úgyhogy ez lesz az állandó. Viszont 1400-on Antutuban 1000 ponttal többet produkál. Néha felhúzom oda. De mivel régi a gép (najó nem. 2-3 éves) mirelittel hútve benchmarkolom több mhz-n is.
2014. ápr. 5. 15:49
 5/5 csacsi2 ***** válasza:
"mirelittel hűtve" :) fő a mértékletesség és minden rendben!
2014. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!