Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a Galaxy S4en...

Miért nem megy a Galaxy S4en az LTE?

Figyelt kérdés
A net előfizetéssel lehet probléma? Valaki megsegítene egy linkkel, ahol meg lehet nézni, h mely csomagoknál van LTE elérés a Telekomnál? Nem találom sehol.

2014. ápr. 5. 11:32
 1/8 anonim válasza:
ha telefonod lenne problémád nem lenne...
2014. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És szerinted akkor mi a telefon fogalma?! (Nem kell rá válaszolni!)
2014. ápr. 5. 12:22
 3/8 farid válasza:
semmi köze nincs a net előfizudhoz,4G LTE akkor megy ha nagyobb városokba vagy vagy azoknak a környékén!
2014. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Debrecen + környéke kéne lennie 4G-nek még sincs, lehet a kártyám miatt kb. 3éves a kártya :S
2014. ápr. 7. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia én is ezzel a problémával küzdöttem csak az apn-t kellett átírni. Apn: internet.telekom
2014. ápr. 8. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erről olvastam én is, és be is állítottam, de semmi, mondjuk meg vagyok 3Gvel is, csak ha már elvileg tudja akkor miért ne, egyébként 500megás netem van, ha ez számít valamit,és közelebb visz a megoldáshoz valakit!:D
2014. ápr. 9. 20:53
 7/8 Emberek ***** válasza:

1 Domino csomagban nincs 4G

2 pl Budapest sincs normalisan lefedve (nekem lumia telefonnal "only LTE" altt nem jonnek meg a hivasok, es ha hivok is recseg). Szerintem ne probalkozz ezzel!

2014. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy megy-e az LTE függ attól is, hogy milyen net csomagod van. Csak a drágább net csomagokhoz adnak 4G-t.Többihez csak 3G jár
2014. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!