Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy iPhone 4S?

Samsung Galaxy S3 vagy iPhone 4S?

Figyelt kérdés
Sziasztok telefon vásárlás előtt vagyok, tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van de én most kifejteném mindkét telefon melletti pontjaimat, hogy miért választanám. Az iPhone-t azért mert rengeteget használtam már iOs-t és iPadem is van amivel ugye lehetne a kapcsolatot tartani, szinkronizálni, stb... Az s3 meg azért mert nagyon tetszik, erős kis kütyü azonban Androidom még ne volt, szerintetek melyiket válasszam? Előre is köszi.. :)
2014. ápr. 5. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
S3
2014. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább az iPhone.
2014. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia!En mindenkepp a S3-ra szavazok!Szerintem az Android rendszer sokkal praktikusabb konzebben hasznalhato stb...!De ez csak az en velemenyem!Udv!!!
2014. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mind a kettővel személyesen találkoztam, én a 4S-t ajánlanám, jobban össze van rakva sztem.
2014. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem pont hogy az ios könnyebben kezelhető, pláne ha már van ipad-ed...meg samsungok inkább csak papíron erősek, de nem különösebben teljesítenek olyan jól.
2014. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5* Senki sem mondta, hogy gyári rendszerrel kell futtatni. Iphone 4s pedig 512mb rammal elmehet a picsba. 1-2 beefy app, és máris meghalt.
2014. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy S3 van, egy barátnőm most kapott 4S-t. Hát ha csak azt nézem, hogy az enyémnek majdnem kétszer akkora a képernyője, akkor ha újra kéne választanom is emellett döntenék. Nem szeretem a kis telefonokat, az iPhone nekem nagyon mini. Igazából még az S3 is, erről Note-ra fogok váltani. Az Androiddal meg vagyok elégedve, nem cserélném le. A szinkronizálással sincs gondom, van Dropboxom, ami szinkronizál a telefonnal, a számítógéppel, a laptoppal és a tablettel. Minden cuccomat mindenhonnan elérem. Emellett ott a Google Drive, a Fotók és a Quickoffice is.
2014. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. ápr. 5. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!