Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket ajánlanátok egy...

Melyiket ajánlanátok egy kezdő okostelefonosnak?

Figyelt kérdés

Nemsokára alkalmam lesz megvenni az első okostelefont, de hihetetlen, mennyire nem értek hozzá. A választásban csupán két tényezőt kellene számításba venni:

- Strapabíróság (vagyis ha elejtem - márpedig elejtem! :b, nem törik darabjaira)

- Fut rajta a Marvel: Avengers Alliance játék. :)


A következőkből lehet majd választanom: Alcatel One Touch Fire*, Huawei Ascend Mate, LG Optimus L7 II, Nokia Lumnia 520**, Samsung Galaxy Ace 3, Samsung Galaxy Pocket Neo, Samsung Galaxy Fame.

*Firefox

**Windows 8

A többi Androidos.

Köszönöm előre is!



2014. ápr. 6. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Az igen, a felső kategóriástól, az alsóig terjednek ezek a telók xD


Egy tök egyértelmű, hogy a Huawei Ascend Mate éri meg a lejgobban. 4 magos CPU, 2GB RAM. A többi a közelében nem ér, főleg nem a Pocket meg a Fame hulladékok.


Viszont a Huawei Ascend Mate 6 colos kijelzővel rendelkezik, ami nem gyengén akkor, mint egy tablet PC. De játékra az lenne a legélvezetesebb, szóval az a nyerő.

2014. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na igen, jellemző, rossz telefont írtam ki a listáról, egy sorral elnéztem :b

A Huawei Ascend Mate helyett a Huawei Ascend Y300.

2014. ápr. 6. 11:29
 3/8 SylwerStone ***** válasza:

Lumia 520, ha teheted egy picivel többért 525

Még talán az LG L7 II ami nem hulladék.

2014. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
L7 2 nem hulladék, de nem is egy jó telefon... 8 MP kamerával csak 720*480-as videót tud rögzíteni? Akasszák fel magukat a tervezők!
2014. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kutyus21 ***** válasza:

Helló én ezek közül ilyen sorrendben ajánlom.

Nokia Lumia 520 ilyen van nekem, imádom vagy a Nokia Lumia 525 tudom hogy, nincs a listád között de azért ide írtam

ugyan az mint az 520 csak erősebb az 525 én ezek közül választanék a helyedben hosszú támogatás strapabíró dizájnos lehet a hátlapokat cserélni és a csempe színét is.

2014. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kutyus21 ***** válasza:

Na akkor most leírom de én a Nokia Lumia 520-at venném meg, a helyedben ez bírja az esést már az első nap leesett az ágyról képernyővel lefele annyi hogy a hátlap ugrott le de az akkumulátor nem, esett ki vissza raktam a hátlapot és neteztem tovább. De ha még sem jönne be a csempe akkor vehetsz mást de Samsungot semmi képpen az nem, bírja az esést amit le írtál azok mind szarok kivéve a Nokia Lumia 520 és az Lg Optimus L7/2. Ez a kettő ami a leírók. Nokia Lumia 520

Lg Optimus L7/2 de van még az F6 az újabb és nagyobb a kijelzője és jobban is néz ki mint az L7/2 szóval inkább akkor az Lg Optimus F6.

Huawei Ascend Y300

Samsungot meg ne is vegyél mert azok nem bírják ki az esést de ajánlom még a Sonyt abból ami beleférne ebbe a telefon kategóriába az még a

Sony Xperia M

Sony Xperia L

vagy Motorola amik jók na jó választást többit meg felejsd el illetve kerüld amiket írtam azokat nézed. Tehát márka szerint rangsorban

Nokia

Lg

Sony

Motorola

Samsung

Huawei

Zte

Alcatel

de az első 3 márka a legjobb ebben a sorrendben amint leírtam

2014. ápr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bemész egy gsm boltba, és ha szimpatikus az eladó, akkor kérd meg, mutasson valami kedvedre valót..

pénzt vigyél.


nem kell az első boltban vásárolni, de biztosan segítenek, akár használt telóval is...

kezdésnek pont jó.

2014. ápr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Arcsi03 ***** válasza:
y300 padlóra leejted semmi baj megy rajta minden.Ui.gyors megy rajta a nem nagy játék
2014. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!