Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok Windows Phone-ra...

BlackJack923 kérdése:

Ajánlanátok Windows Phone-ra jó hangrögzítőt?

Figyelt kérdés

Illetve egy másik problémám, hogy letöltöttem már egy pár fajtát a marketből, el is indul vesz egy darabig, de ha pl lezárom, vagy csak nem nyúlok hozzá egy ideig, akkor onnantól elfelejti hogy kéne venni amit mondanak rá. Be lehet ezt valahol állítani h addig vegyen amíg én mondom neki, vagy továbbra is a saját akarata szerint cselekszik?

Előre is köszi a válaszokat.



2014. ápr. 6. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam eddig, ellenben ha IPS kijelzője van a telefonnak és videózol(úgy hogy letakarod a kamerát, akkor nem fogyaszt túl sokat a telefon), ha előlapi kamerát használsz akkor pedig nem is lesz olyan nagy a fájl
2014. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!