Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5310-es telefonom nem...

Nokia 5310-es telefonom nem látja a memóriakártyát, ha meg látja akkor formázni akarja. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Elindítom a formázást de nem csinál semmit hanem kiírja hogy formázás sikertelen. Csináltam rajta szoftverfrissítést, gyári beállítás visszaállítása. mi lehet vele? másik memokártyával is ezt csinálja
2009. dec. 19. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a gyári memóriakártya amit hozzáadtak? Mert nekem semmit nem kellett vele csinálnom.Betettem és ennyi.
2009. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igazából kifogtad a sz*rt szerintem elég sokat foglalkoztam telokkal és szerintem a mostani nokiáknak a szoftferük elég gyengus, kezd a siemens felé ivelni lasacskán, lefagy no memkari fehér albak sorolhatnám vidd be ahonnan vetted és variálj!
2009. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jaj első vagyok


Bocs félrevezettelek, nekem 5530asom van.-//

2009. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem új telefon, már közel 1 éves,és a kártya az gyári amit adtak hozzá, de más kártyával is ugyanazt csinálja. szal viszem szervizbe.
2009. dec. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!