Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretném lecserélni a telefonomat, és olyan készüléket szeretnék venni, amit leginkább játékra illetve zenehallgatásra használnék. iPhone 4S-en gondolkodtam, mivel az 5 a nano-sim miatt nem tetszik. Milyen egyéb telefonokat érdemes megnézni? a kijelző mérete maximum 5 inch, felette már nem áll kézre.

2014. ápr. 6. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
sony xperia z1 compact
2014. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én Lumia 1020ast vettem a napokban. Mobilok közt fotózásban verhetetlen. Jobban megéri, mint az iphone5s, és zeneileg is erős. Játékok terén nem tudom még, hogy milyen, nekem pont nem az volt a főbb szempont.

Nanosimet a számodra egyébként kérhetsz a szolgáltatóktól, csak amiatt felesleges egy-egy készülékről lemondanod.

2014. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Sony Xperia Z1 Compact, bár a hátlapján lévő gyári fólia könnyen karcolódik, levevése garanciavesztéssel jár. :(
2014. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy ha leveszed a fóliát elveszti a garanciát!

Lumiát azért nem vennék, mert windows fut rajta, arra pedig nem sok játék van!

iPhonéra sokkal több minden van, és az iphone szinte tökéletes anyaghasználat, optimalizáltság, rendszer, stb... Terén! Tuti 4s-et vennék, vagy 5-öt, most a sim miatt ne vegyél régibbet, tudsz hozzá átalakítót venni, és olyan mint ha normál sim lenne.

2014. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Annyit, azért súgnék a windows rendszerről, hogy lehet, h jelenleg kevesebb a játék, mint iphonokra, de ez rövidesen nagyban megváltozik mivel már most is vannak olyan windowsos rendszerek mobilokon, amik az android alkalmazásokat is tudják már vinni, ill. mindegyik platformot képesek lesznek kezelni a készülékek legalábbis alkalmazások/játékok terén. Szóval rövidesen egy frissítéssel ez lesz a jövő.
2014. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nexus 5
2014. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!