Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lett a telefonommal?

Mi lett a telefonommal?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2napban drasztikusan megváltozott az xperia z telefonomon működése.Kezdte azzal hogy böngészés közben nem mindig akart felugrani a billentyűzet. Alkalmazásokbol való kilepeskor a kezdőkepernyő lefagy kell neki pár másodperc mire félébred. Ma reggel már nagyon be volt lassulva megnéztem a futó alkalmazásokat és 0 mega szabad ram volt akartam képernyő fotót csinálni de befagyott az egész telefon csak a kétgombos újraindítás segített most is majdnem 100 %on pörög a ram van kb 100 mega szabad. Nincs feltelepitve semmi felesleges csak pár játék meg alapvető alkalmazások viber messenger meg játékok viruskereső nem talál semmit clean mastert mindig használom takarítás céljából nem tudom mi lehet a gond. De azt egyébként azt észre vettem mióta 4.3 android van rajta sokkal több memóriát zabál mint a 4.2. Na de ennyit? 2 giga nem elég neki?
2014. ápr. 7. 00:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi még hogy azt is észrevettem a futó alakmazásoknál mindig azt írja az alkalmazásokra hogy újraindítás folyamatosan
2014. ápr. 7. 00:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gyári vissza állítást a beállításoknál találod.
2014. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!