Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy Samsung galaxy S5?

Iphone 5s vagy Samsung galaxy S5?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? eddig droidom volt, de nekem sztem túlságosan is fagy, így hátha az ios (elvileg nem fagy annyira) szóval?pro, kontra?
2014. ápr. 7. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Eleged van a fagyásból, a Samsunn fagy, az iPhone nem, mi a kérdés? :B
2014. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

iOS: Stabil, nem fagy.

Android: Stabil, nem fagy.


Samsung: Androidos, de nem stabil, fagy.

Szóval a tanácsom: vagy vegyél egy iPhone-t, tényleg működik, gyors, nem fagy, vagy vegyél egy Androidos mobilt, de egy JÓT. Samsung az Android legalja, egy kínai mobilt hamarabb megvennék, mint egy Samu-t. Vagy vegyél Nexus 5-öt, az Android királyát, vagy ha az új HTC One-t, ha valami prémiumabbra vágysz. Ha nagyjából Samsung kinézetű mobilt akarsz (legalábbis szoftveresen), csak olyat, ami stabil és gyors, akkor pedig LG G2, amúgy is Samsung-ról másoltak mindent, de legalább jól megcsinálták.

2014. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Ja,fagy a droid....az alsó kategóriában meg a középkategória alsó negyedében..Nyugodt lehetsz hogy egy S5 nem fog fagyni.Mindenképp az S5-t javaslom,sokkal többet ki lehet hozni belőle mint egy iPhone-ból.
2014. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Az S5 sokkal jobb. Nagyon nagy kijelző, jobb kamera, sokkal logikusabb op. rendszer.
2014. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Zakathol ***** válasza:
73%

Én a kettő közül az almára voksolnék.

- Nekem jobb, hogy kisebb az 5s-em mint egy szelet kenyér.

- Az ujjlenyomat-olvasója jobban használható az apple-nek. A samsung megoldásával csak két kézzel tudod feloldani a telefont, míg az 5s bármilyen pozícióban (akár fejjel lefelé is) felismeri az ujjlenyomatod.

- Nekem nincs szükségem se mindenféle csilli-villi launcherre, meg háttérképre meg a többi "testreszabhatóságra" amit általában érvként hoznak fel az android mellett.


A technikai specifikációkban jobb a Samu új telefonja, de felhasználói élmény szempontjából nekem az apple jobban bejön.

2014. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg pont a launcherek és a háttérképek adják a felhasználói élményt. Meg persze a nagy kijelző.
2014. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
sokra mész vele, ha nem tudod egy kézzel használni kényelmesen, meg a zsebedet is nyomja.
2014. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Mindkettőt meg lehet szokni.
2014. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
79%
s5-m van és sajnos tényleg fagy pedig nem használom fullosan.... Minden samsung fagy idő után általában hónapok után nekem már hetek után is..
2014. aug. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Talan az Apple telefonjai nem?
2014. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!