Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok rátölteni az android...

Mit tudok rátölteni az androidos telefonomra (S3) ahhoz, hogy ilyen képet tudjak csinálni?

Figyelt kérdés
[link] előre is köszönöm!!:)

2014. ápr. 7. 20:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Semmit,ezt csak root-al lehet megoldani amivel veszíted a garanciát amíg vissza nem rakod a gyári romot és reseteled a Custom Binary számlálót.

De ha 4.3 androidon vagy és ott van a knox(úgy tudod megnézni,hogy hang le+bekapcs gomb+home gomb egyszerre vársz előjön egy figyelmeztető ablak nyomsz egy felfele hang-ot és ott ha látsz olyan,hogy knox akkor van :P

Amúgy ha megnézted csak simán mintha bekapcsolnád hosszason nyomod és újraindul,ezzel nem lesz semmi baja a garanciának se a telónak) akkor ha rootolod visszahozhatatlan a garancia mert a gyárit visszateszed de a knox 0-ról 1-re megy.

Szóval rootolod,ráteszel egy recovery-t azzal meg felteszed rá azt a kamerát amit szeretnél.Utánanézhetsz youtube-on,hogy kell csinálni pl:


https://www.youtube.com/watch?v=h0I1_cF0ML4

2014. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát én pont azzal bajlodtam már egy jó ideje,hogy rárakjam a 4.3as androidot(youtube szerint)..de csak azt értem el vele hogy sikeresen letöröltem mindent a telefonomról..szóval ilyenre nem vállalkoznék többet,azért keresem az egyszerűbb megoldást.:D
2014. ápr. 7. 20:47
 3/24 A kérdező kommentje:
Nincs valami olyan alkalmázás amivel nemis pont ilyen képet tudok csinálni,de hasonlót ?
2014. ápr. 7. 20:48
 4/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok és pontosítanék nem rootolod és recovery hanem fordítva mivel kell egy recovery,hogy tudd rootolni.

Amúgy ha jól tudom rosszul mondtam és nem kell root elég csak rátenni egy recovery-t és azzal rátenni a kamerát viszont így is átmegy a knox,hogyha van.

Én is a Note 2-men elvesztettem a garit mivel átment a knox 0-ról 1-re de úgysem lesz szükség nekem sztem garira legalábbis remélem:)

2014. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Hogy érted,hogy ilyen képet azt,hogy egyszerre előlapi és hátlapi kamerával készítesz fényképet?

Amúgy ha nem érdekel a garancia nem nehéz megcsinálni Yt szerint.Eleinte én sem voltam biztos magamban de ha rájösz egyszerű mint a Pc-n való programok crackelése stb...

Én is úgy frissítettem 4.3-ra és minden megmaradt egyszerűen odin-al frissítettem de minden maradt rajta :D

2014. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Énis az odinnal csináltam,de nekem nem jött össze
2014. ápr. 7. 20:55
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem,nem úgy értem.:) nem tudom elmagyarázni neharagudj,mert amúgy fogalmam sincs hogy hogy kell használni,csak gondolom
2014. ápr. 7. 20:56
 8/24 anonim ***** válasza:

Gépen nem lattam a kepet csak annyit h beirtad galaxy s4 camera de most telorol megnyitotta.Arrol van szo amikor egy csoro 3x van fent egy kepen eppen ahogy ugruk ? :D

Ha az akkor azt nem tudom hogy lehet e olyant csinalni s4 el vagy csak szerkesztve van

2014. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ugrik*
2014. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Biztos hogy lehet csinálni olyant s4-gyel.:) csak azt nemtudom hogy van-e valami hasonló alkalmazás.:(
2014. ápr. 7. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!