Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az S2 kijelzője vagy a Note...

Az S2 kijelzője vagy a Note 3-é szebb szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudok,hogy az S2 már régi nem is vennék olyant csak kíváncsi vagyok a Note 3 kijelzőjére mivel most Note 2-m van én meg láttam volt egy S2-t aminek ugyan kisebb a ppi értéke de,ahogy elnéztem az S2 kijelzője sokkal szebb valahogy :P

Ugye különbség az,hogy az én telóm kijelzője sAmoled RGB az S2-é meg sAmoled Plus a Note 3-é meg sAmoled Pentile Matrix.

Nem láttam még a Note 3-at élőbe(nem is akarom,csak akkor mikor a dobozból kiveszem akkor akarom elsőre látni XD,Note 2-t is úgy láttam elsőre xD).

Szóval szerintetek a Note 3 vagy S2 kijelzője szebb?



2014. ápr. 7. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A note 3 kijelzője full hd és ráadásul nagyobb kijelzőn tudja ezt. Még szép hogy szebb.
2014. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy nagyobb a ppi meg,hogy FHD(386 ppi)de ez amoled pentile matrix az meg amoled plus.

De nem tudom majd ha meg lesz a Note 3-am összehasonlítom egy nap azzal az S2-vel :D

2014. ápr. 7. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Note 3, nem kérdéses.

Oké, hogy a pentile matrixos elrendezés nem a legideálisabb, de közel 400 PPI-nél már nem olyan vészes, és a 386 PPI még ha pentile matrixos akkor is sokkal szebb, mint a 217 PPI-s RGB elrendezésű AMOLED kijelző.


Olyan meg nem létezik, hogy Super AMOLED Pentile Matrix.

Létezik SAMOLED, SAMOLED Advanced, SAMOLED Plus, HD SAMOLED, HD SAMOLED Plus és FullHD SAMOLED. Az más kérdés, hogy a Note 3-ba használd FullHD Super AMOLED pentile matrix elrendezésű, de attól még nem úgy hívják a kijelző típusát, hogy Super Amoled Pentile Matrix, szép is lenne, ha egy gyártó belerakná a készülék nevébe, hogy rossz, ez kb olyan lenne, mintha úgy hívják a legújabb Ferrarit-t, hogy Ferrari Slow.

2014. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem úgy van a neve csak simán full hd super amoled na mind1 kíváncsi leszek rá.

És mit gondolsz az S3 mellett milyen lehet a Note 3 kijelzője?

Mivel annak is Pentile-os az elrendezése de felbontása csak HD 306 ppi-al.

Egyértelmű,hogy a Note 3-é elméletileg szebb de lehet látni különbséget 306 és 386 ppi között?

2014. ápr. 8. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha egymás mellé rakod, akkor lehet. Sőt, ha hetekig Note 3-at használsz és a 386 PPI-hez hozzászokik a szemed, és utána visszatérsz S3-ra a 306 PPI-jével, akkor is látsz különbséget.

Szóval Note 3-nak mindenképp jobb a kijelzője.

2014. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ok köszi a választ!

A tesómnak S3-a van szóval majd tudom hasonlítgatni.

Már tettük össze az enyémmel és látszik,hogy az S3-nak egy árnyalattal sötétebb színek vannak mint az enyémen.

Az enyémen világosabbak a színek egy kicsit.

Úgy,hogy mindkettő max fényerőn volt.

A taskbar-on is látszik,hogy egy árnyalat különbség van.

2014. ápr. 8. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
S2 kisebb és nem szebb.... egyszerű kérdés note 3 a szebb. De Samsung galaxy S5 kijelzője szebb mint note 3
2014. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy szebb habár még S5, nem volt mikor kérdést kitettem :D

De am most a Note 4-re leszek kíváncsi hamarosan itt van :D

2014. aug. 31. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!