Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a velemenyetek a Sony...

Mi a velemenyetek a Sony Xperia M telefonrol? Mar megrendeltem, ma jon meg. Csak kivancsi lennek tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 09:02
 1/4 Wadmalac ***** válasza:
A legolcsóbb Sony, amit még érdemes megvenni. Csodát ne várj tőle, de középkategóriának teljesen jól elmegy.
2014. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig is xperiam volt. 3 evig x10 mini pro. Nagyon meg voltam vele elegedve... Most mar ossze vissza mukodik. Ezert is a csere! Csak kivancsi vagyok h az applikaciok, skype, whatsapp, stb problema nelkul mukodnek e rajta. Mert a mini pron katasztrofa! Koszi a valaszt!
2014. ápr. 8. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezekről talán vásárlás előtt kellett volna érdeklődnöd. Egyébként nem túl valószínű, hogy bármi gond lenne ezen alkalmazások futtatásával.
2014. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Xperia parti vagyok reg... Tudom h nagyon jo minosegu telefonok. Mielott megrendeltem utana neztem. De mas dolog amit irnak rola a "szakertok", es mas a szemelyes tapasztalat. Csalodni tudom, h nem fogok benne! Csak kivancsi voltam, h mit szol hozza az, aki mar hasznalja is egy ideje...
2014. ápr. 8. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!