Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud Romot kesziteni?...

Valaki tud Romot kesziteni? Alcatel ot991?

Figyelt kérdés
Szeretnek romot rakni a Telemre , de eggyik rom sem tetszik a talaltjaim kozul.Ha lehetne iOS7 , wINDOWS 8 , Galaxy s4...etc

2014. ápr. 8. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
:D
2014. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miert :D
2014. ápr. 8. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért írta ezt az első, mert hülye kérdést tettél fel. A ROM készítésig oké, persze ez nem XDA hogy bárki is tudna. Más rendszerű ROMot(iOS, WP) pedig lehetetlen áttenni. Gondolom kinézet miatt akarsz ROM ot cserélni, inkább nézz valami launchert Playen, van WP-s, iOSos is.
2014. ápr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok... felraktam az XDA-ra es ott valaki keszitett nekem...
2014. ápr. 9. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, valaki dob rá egy launchert, plusz ha van, akkor ilyen kinézetű appokat beintegrál alapértelmezett appok közé, gyáriakat meg kiveszi :D végsősoron egy launcher max 30-40%-ban adja vissza azt, amit egy valódi ios vagy wp rendszer...sgs4 launcher meg simán van...talán az áll a legközelebb hozzá.
2014. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy tudom erre a telefonra rátenni a gyári romot? Ismerősöm ide adta (kéz alól vette). Főzött rom van rajta.

Addig már eljutottam hogy valami scatter file-t kell beírni hogy régebbinek lássa az otu, mert addig ugye nem frissíti. Esetleg valakinek van firmware-ra amit rá tudok írni egy programmal?

Kérem egy hozzáértő segítsen, sony-s vagyok főleg alcatel nem nagyon jár nálam.

2014. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!