Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s nektek meddig birja ki?

Iphone 5s nektek meddig birja ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap vettem egy 5s-t es azt szeretnem kerdezni hogy nektek meddig birja ki az akksija? Elso alkalommal gyorsabban merul vagy ez nem szol bele?
2014. ápr. 8. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szól bele, hogy első nap, második nap stb. Nekem egy teljes feltöltéssel, normális napi használattal, telefonálás, böngészés, egy kis játék, kibír egy teljes napot.
2014. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zakathol ***** válasza:

iOS 7.0.6-ig kibírt szolid használat (no játék, visszavett fényerő, 3-4 óra aktív mobilnet és facebook+twitter+viber) majdnem 2 napot.


iOS7.1-el már csak 1-et, ha nagyon vigyázok rá, akkor 1-et plusz az éjszakát :D

2014. ápr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zakathol ***** válasza:
Ha tanácsolhatok, akkor a 7.1-et én nem raknám fel a helyedben, ha még nem tetted. Ezt inkább a 4/4s tulajoknak készítették, mert a régebbi hardwerekre nem lett jól optimalizálva az oprendszer. De az 5s a korábbi verzióval is simán szépen futott.
2014. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fuh akkor buta voltam mert meg tegnap felraktam:/ szoval kb igy mar csak egy napot fog kibirni?
2014. ápr. 8. 12:33
 5/8 Zakathol ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert sokan azt mondják, hogy nekik nem lett rosszabb, sokan meg azt, hogy rosszabb lett. Nem tudom mitől függ. Az enyém érezhetően jobban merül azóta.
2014. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem változott 7.1-gyel az üzemidő. Utóbbi 1 hétben 2x is volt, hogy 2.5 napot kibírt az akku, ebben napi fél óra net, ~10-10 perc telefonálás (ez most átlagon aluli) volt, semmi játék mellett. Amit még tudni kell, hogy fényerőt automatán használom, vezeték nélküli egységek (LTE-t is beleértve) be vannak kapcsolva Bluetooth-on kívül.

iOS7.1 pedig számomra megváltás volt. iOS7.0.x-szel rendszeresen volt alma logós reboot, ezt 7.1 kijavította. További előnye, hogy érezhetően gyorsabb lett, animációk is rövidebb ideig tartanak, TouchID sokkal pontosabb lett... Ha fizetnének, sem raknám vissza a 7.0.x-et.

2014. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szoval okosteloknal mar nem is lehet tobb uzemidore szamitani mint 1-2 nap?
2014. ápr. 8. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Illetve, ha "butatelefonként" használod (azaz csak telefonálsz és SMS-ezel, Wifit, miegymást tiltasz), akkor kicsit kitolhatod az üzemidőt, de ugye ahhoz meg felesleges.
2014. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!