Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
ipheonom van és lefagyott,azóta nem kapcsol be..bármit csinálok nem kapcsol be. mit csináljak hogy égre bekapcsoljon vagy el kell vinni inkább szervizbe? ha igen akkor mennyibe és mennyi idő alatt csinálnák meg?
2014. ápr. 8. 15:40
 1/2 Zakathol ***** válasza:

Dugd rá a gépre, nézd meg, hogy az iTunes érzékeli-e.


1. Ha érzékeli, akkor kövesd az ott megjelenő utasításokat.


2. ha nem érzékeli:

a) Hagyd a gépre dugva, és nyomd le a home+power gombot egyszerre és tartsd lenyomva 10 másodpercig.

b) 10 másodperc után engedd fel a power gombot de a home-ot tartsd nyomva egészen addig amíg az iTunes nem jelzi, hogy készülék csatlakozott.

c) lásd 1-es pont. Húzd újra a telefonod.


3. Ha ezzel megvagy és még mindig nem jó, akkor szerviz. Az én telefonom is így járt, ez a harmadik hét, hogy nincs nálam a készülék, bár nálam azért is volt trükkös mert kisvárosban lakom, ahol nincs T-pont ahol cserélni tudnák a készüléket. Plusz miután beszéltem egy közeli T-pont szervizével, tájékoztattak, hogy 5s-t eleve nem cserélhetnek, ők is felküldik Pestre valami szervizbe, majd ők cserélik ha kell. A T-pontba meg csak hetente jön-megy szállítás, így gyakorlatilag 10 nap csak azzal megy el hogy a készülékem szállításra vár. Azt, hogy nem garanciásan mennyiért csinálják meg, azt nem tudom. Az enyém 1 hónapos volt amikor beszart.

2014. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zakathol ***** válasza:
2. d) Készülj fel, hogy azok az adatok amik nincsenek fent iCloud-on azok el fognak veszni.
2014. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!