Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vásárlás használtan?...

Iphone vásárlás használtan? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


Kinéztem ezt a telefont. Na most ez ennyi pénzért létezik hogy eredeti? Mit kérjek e-mailben az eladótól hogy kiderüljön?



2014. ápr. 8. 17:54
 1/6 Zakathol ***** válasza:
Nem kell kérni semmit. Kizárólag személyes átvétellel vegyél használt elektronikai cuccot. Pláne ami több10ezer forintba kerül.
2014. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen egyértelműen érte mennék de nem akarok vonatozni ha még most ki tudom deríteni hogy nem eredeti.
2014. ápr. 8. 18:03
 3/6 Zakathol ***** válasza:
Kérj egy fotót, amin az apple-storeban rákeresett egy általad kiválasztott alkalmazásra, miközben a telefon mellett egy papírcetlin egy általad megadott random számsorozat van írva. Ezzel elég jó hatásfokkal ki tudod szűrni, hogy a képet ő küldte, valamint, hogy klón-e (mert akkor az app-store nincs is a telefonon.) De ez se 100%-os, mert egy képet manipulálni manapság nem sokból tart.
2014. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Óvatos légy! Sajnos én már estem így csapdába, megvettem egy Iphone klónt, a hirdetésben persze nyoma nem volt, hogy klón a telefon... Ráadásul teljesen használhatatlan. :( Gyakorlatilag az a telefon 2 nap múlva már be se kapcsolt, memória semmi, wifi/mobilnetezni lehetetlen volt rajta. Az akksiról nem is beszélve, ami egy telefonhívást se bírt ki. Igaz nem is sokat kért érte, de azért egy nagy átverés volt.
2014. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60-ért nem kapsz i5-öt. Átverés, nincs telefonszám.
2014. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
így van, ez egyértelműen kamu. ha valami gyanúsan olcsó, akkor hagyni kell...nincs az a magyarázat, ami ki tudná mosni az ilyen embereket(beszámolta, de nem tudja, mire jó, meg sürgősen el kell adnia, de neki elég a 60ezer...:D)
2014. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!