Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új előfizetős termék igénylése...

Új előfizetős termék igénylésekor gond, ha épp le van járva a személyim?

Figyelt kérdés
Vodafone-tól szeretnék Vodafone R206 MiFi + 8gigás net csomagot, lehetőleg már holnap, mivel nemsokára elutazom. Új személyi még legalább egy hét mire megérkezne, tehát a kérdés, hogy szükséges-e hozzá érvényes személyit felmutatnom? (Jelenleg semmilyen téren sem vagyok az ügyfelük)

2014. ápr. 9. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szükséges az érvényes okmány mert szinte minden esetben lekérdezik a központi nyilvántartóból az adatokat.

Új igazolvány igénylésekor a régit érvénytelenítik tehát törlik a rendszerből így rólad negatív adat fog jelentkezni.(el is szokták mondani az okmányirodában hogy az új igazolvány megérkezéséig nem fogsz tudni semmilyen hivatalos ügyet intézni!)

2014. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
Jogosítványod nincs? Ideiglenes személyit kellett, hogy kapj! Azzal lehet ügyet intézni. Csúnya volna, ha #1-es írása igaz lenne. 20 napig gyakorlatilag nem léteznének az emberek? :D
2014. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kaptam, mivel még érvényes volt akkor a személyim (így nem adhattak ideiglenest, és nem is érvénytelenítették a mostanit), most járt le és jövőhéten érkezik az új, így kb 5 napig nem létezek csak. :P
2014. ápr. 9. 17:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak az a két opció volt, hogy vagy visszamegyek mikor már lejárt, vagy ez, hogy 5-6 napig nem intézhetek hivatalos ügyet. Köszönöm a válaszaitokat, most spóroltam egy felesleges utat a vodához. :D
2014. ápr. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!