Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson X peria neo...

Sony Ericsson X peria neo miért merül le 1 nap alatt?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem üzletbe új telefon aksit,de 1 napot sem bír ki.Pedig nem is használom olyan értelembe,hogy nem internetezem semmi egyéb,csak telefonálásra használom!

1 óra alatt 10% le megy.Szerintetek miért van ez?Üzletbe kérdeztem,hogy meddig kell tölteni,az új aksit,azt mondták,ameddig ki nem írja,hogy töltés kész!

De valami még sincs rendbe!Telefonnak baja nincs,aksi is új elvileg jónak kell lennie.Szerintetek mit csináljak?


2014. ápr. 10. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Új aksit elvileg ki kell sütni. Olvass utána a neten, de ez attól is függ hogy Li-Ion, Li-Polymer vagy milyen akkuról van szó...
2014. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utána néztem,és elvileg az okost telefonokat nem kell kisütni!Sőt nem szabad mert azzal kárt okozok az aksinak!Több helyen ezt olvasom!
2014. ápr. 10. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a telefonokat nem kell és nem szabad "kisütni", hanem a Lipo akksikat. Azért merül le egy nap alatt, amiért az összes okostelefon: ilyen hardverek mellett ennyit bír a telep. Teljesen normális, milliószor kérdezett és megválaszolt dolog. Szokj hozzá.
2014. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem.De én nem akarok hozzá szokni,már csak azért is nem.Mert az unoka tesómnak is ugyan ez a fajta telefonja van,és neki 3,4 napot bír az aksija!2 napot ha internetezik!

Szerintem nem normális,hogy nem használom,csak hívásnál,és 10 órát aligha ki bír!

2014. ápr. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!