Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes most...

Milyen telefont érdemes most leginkább venni?

Figyelt kérdés
Vannak igényeim de azért nem a legdrágábbat keresem inkább a legjobbat. Leginkább skype, yahoo, viber alkalmazásokra kellene illetve interneten böngészni keresgélni kocsiban vagy út közben ha szükséges. Laptop helyett használnám. Nem számít az sem igazából, hogy Windows vagy Android rendszerű ha pörgős és jól végzi a dolgát. Mindemellett azért ne legyen a legrosszabb minőségű sem a kamerája. A Sony Xperia L, Nokia Lumia 625, Samsung Galaxy S Advance, Sony Xperia Sp amin elgondolkodtam illetve legutolsó esetben a Samsung Galaxy S3 LTE. Tudom, hogy ez egy széles intervallum az ár tekintetében de nem a legdrágábbat keresem hanem azt, ami kibír fél évnél többet is. Bármilyen más is szóba jöhet nyitott vagyok a véleményekre. Esetleg személyes tapasztalatokat meghallgatok.

2014. ápr. 10. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lumia 820. 625-tel szemben az az előnye, hogy jobb kamera, szebb kijelző, jobb proci + 1gb ram.
2014. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sony Sp-t vagy a Samsung Galaxy S3-at ajánljátok inkább? Megéri még venni S3at?
2014. ápr. 11. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább S3, szebb kijelző, jobb proci, több ram, jobb kamera, stb.
2014. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddig válaszokat. Esetleg abban tudnátok-e segíteni, hogy s4 mini vagy s3 LTE? Lehet nem kellene kérdésnek lennie csak nem tudom az s3-ra jön-e ki frissítés meg ilyenek azért kérdezem azért csak van több mint egy év a két telefon megjelenése között.
2014. ápr. 12. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!