Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes megvenni...

Melyiket érdemes megvenni Nokia N97 vagy Nokia C6-00? Szeretném ha leginkább olyanok válaszolnának, akiknek volt, vagy van a két telefonból valamelyik. De aki tud hasznos infót írni, annak is örülök.

Figyelt kérdés
2012. szept. 1. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom de egyiket se. Max, használtan valami nagyon jó áron. Nekem 5800-ám van, ugyan az a rendszer van rajta, mint ezeken, de lassú, nincs rá annyi alkalmazás. Ráadásul mindkettőnek rezisztív kijelzője van, ami nyomást érzékel, tehát nem elég ha csak hozzáérsz, mint egy kapacitív kijelzőhöz. Ez számomra negaív, de ez szubjektív vélemény.

Ha internetezésre, sms-írásra, zenehallgatásra, esetleg film nézésre kell, akkor talán azt mondom, hogy vedd meg az egyiket. A kettő közül egyébként az N97 a jobb.

Ha viszont játszani is szeretnél rajta, esetleg komolyabb alkalmazásokat szeretnél letölteni, akkor azt ajánlom, hogy ilyen áron vegyél inkább egy androidos telefont. Amennyiért ezeket újonnan lehet kapni, találsz olyan árban androidosat, amelyik sokkal jobb.

Ha viszont használtan veszed, illetve elég azokra a dolgokra, amiket feljebb leírta, akkor az N97-et ajánlom.

2012. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elsősorban inkább a billentyűzet miatt gondoltam valamelyikre, mert most van egy vodafone smart 2-tőm, és az sms írás nehézkes rajta. Mivel nem mindig sikerül elsőre eltalálnom a kívánt betűt. Ezért is gondoltam, h ezzel a telefonnal megkönnyítem az írást.
2012. szept. 2. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!