Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a SIM kártyazár? 1,5éve...

Mi az a SIM kártyazár? 1,5éve van meg ez a kártyám át szeretném rakni másik készülékbe, de a PIN kód után kér SIM zárat!?

Figyelt kérdés
PIN kódon kívül én nem is állítottam be semmi mást... Most mit csináljak ?
2014. ápr. 10. 17:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Be van pipálva a SIM-kártyazár magába a telefonba, és csak úgy tudom kivenni, kikapcsolna, ha berakom a kártyát. Viszont ahhoz be kellene írnom a jelszót.... amit én nem tudok.
2014. ápr. 10. 17:29
 2/5 anonim válasza:
énis így jártam . csak a szervízbe tudják leszedne . Ha nem te állítottad be , akkor azért van mert a telefonnak összeomlott a szoftverje . Nekem a samsung telommal volt ilyen es a szervizbe igaz h tobb mint fel eve lejart a garancia INGYEN megcsinaltak .......
2014. ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És mennyi ideig van szervízbe?

Majd akkor holnap megkérdezem a telenornál, hogy mit tudnak mondani ..

2014. ápr. 10. 18:08
 4/5 anonim válasza:
nekem 5 perc es kesz volt ... el se mentem mert azt mondtak h varjak es megcsinaljak ..... meg is csin. :D
2014. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem akkor nekem is ilyen gyors lesz.... :D Régóta várok a telefonra... erre nem tudom használni! :D
2014. ápr. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!