Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?

Mit csináljak a telefonommal?

Figyelt kérdés

Van egy Sony Xperia SP telefonom, még most március elején kaptam.

Belsőleg nincs baja, de külsőleg vannak apróbb hibák.

-Van rajta egy pixel hiba, ott az alján a vissza gomboknál, piros színű a pixel és kitűnik.

-A telefont körülvevő fémkeret nincs jól rátéve, emiatt a hátlapot sem fogja meg normálisan, az alul lévő átlátszó led csíknál meg főleg nem szoros, kattog.

-Az első hangszóró halk, és a fele szól, úgy képzeljétek el, hogy a lyukaknak a fele el van tömve, mintha a hamgszóró el lenne csúszva.


Nem életbevágó problémák, és azt mondják ennyiért nem cserélik vissza, T-Mobile.

DE OLYAN IDEGES VAGYOK, MINDJÁRT FELROBBANOK, HOGY ENNYI PÉNZT KIADOK ÉRTE AKKOR ELVÁRNÁM HOGY NE LEGYENEK ILYEN SZEMPISZKÁLÓ SZ.ARJAI.

Mit tegyek, gyorsan válaszoljatok légyszi, amíg földhöz nem b.aszom.

Nem tudom mi, de valami megoldás kell még ilyen kis hibákra is ha már ennyit kib.asztam érte.

Légyszi.

Köszi



2014. ápr. 10. 23:07
 1/5 Tóth Dávid Simon válasza:
Szerintem vidd el egy ilyen alacsony kategóriás szerelőhöz, ismerőshöz, aki azért érti a dolgát. Ő szétszedi, és összerakja úgy, hogy a dolgok a helyükön legyenek. Az a veszély továbbra is fennáll sajnos, hogy lehet el lett túlzottan deformálódva a telefon, ami ezesetben komoly következményekkel jár(úgy marad, ahogy van.). Én ezt tudom tanácsolni, sok sikert! :-)
2014. ápr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem a sony vállal érte garanciát
2014. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ravenaw válasza:
szerintem ez nem gyártói hiba hanem valaki már szétszedte a készüléket
2014. ápr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

most amúgy azt fogjátok mondani, hogy milyen egy kis p.öcs vagyok, hogy ennyi idősön ilyen telefonom van, de 14 éves vagyok.

De nem ez a lényeg, hanem akkor is idegesít, nekem egy ilyen kézről kézre járt sz.utyok nem kell, már bocs az újgazdag szövegért, nem vagyunk azok, sokba került ez nekünk, azért kellett hogy egy jó-jó ideig nem kell telefon, de szegény embert még az ág is húzza.

A szüleim fel vannak háborodva, hogy sz.arjam le, meg idegesítő vagy hogy ilyennel foglalkozol, nekem tényleg nem kell egy ilyen tákolt szar, ki tudja mi van belül akkor.

Hogy szerezzek újat?

2014. ápr. 11. 20:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó tudom, hogy már írtátok hogy cseréljem, de T-mobile-nál vettem, ott azt mondták, amikor visszavittem, hogy ennyiért nem fogják kicserélni, ugyanazt mint anyámék, ez nem igaz.

Ennyi pénzért egyem a sz.art.

Muszáj valami megoldás mert ez így nagyon nem oké.

Azért csinálok ekkora felhajtást, mert a mi szintünkhöz képest nagyon sokba került.

Köszi

2014. ápr. 11. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!