Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani mostani jó...

Tudnátok mondani mostani jó telefonokat? (lent) Ha van valakinek Iphone 5S telefonja légyszíves írja le a véleményét!

Figyelt kérdés

Jelenleg Galaxy S2-m van. Nagyon szeretem de mostanába kezdi feladni magát.

Kérlek indokoljatok:)



2014. ápr. 11. 16:34
 1/7 anonim válasza:
Samsung Galaxy S5 :) most az lesz a menoo
2014. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és akkora telefon nem kell mint a Galaxy S5 ,mert szerintem nem sokkal tud többet az S4-nél itt már csak arra mennek hogy minnél nagyobb legyen.
2014. ápr. 11. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Az S5 nem nagyobb, mint az S4. Sőt totál össze lehet keverni a kettőt.

Inkább a lényegi különbség a belsejében van meg persze az árban. Szerintem nem éri meg a felárat az új.


Ha az neked túl nagy, akkor nézz szét más gyártóknál. Talán van kisebb modelljük.

HTC One, Sony X Z2, Nokia Lumia 1520

2014. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

5S-em van, alapvetően elégedett vagyok vele, főleg, mióta 7.1 kijött rá. Egy dolog lehet zavaró annak, aki "Abszolút Prémium Minőséget" vágyik, hogy rázva/asztalra letéve érezni, hogy valami rezeg benne (GYK-n páran már sajnálkoztak miatta, úgyhogy gondolom jobb, ha tudsz róla).

Ezt leszámítva viszont csak az árába tudok belekötni, működése természetesen gyors, ujjlenyomat leolvasó szintén jól működik, ezt ennél jobban szerintem meg sem lehetett volna valósítani.

Androidról áttérve viszont néhány dolog furcsa lehet, pl hogy gépre rákötve alkalmazásra van szükség az adatok mozgatásához, illetve az egyéb korlátozásokra (Jailbreak nélkül nem lehet részletesen testreszabni, nem lehet Bluetooth-on fájlt átküldeni, alkalmazás alapértelmezést megváltoztatni (mindig a Mail fogja küldeni a levelet, Safari megnyitni a linkeket...))

2014. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: S3-S4 viszonylatban volt igaz, amit írtál, S5 sajnos nagyobb ezeknél, ezt gyártó oldalán ellenőrizheted, de ezen a képen is látni: [link]

One (M7, a tavalyi modell) kb akkora, mint az S3-S4, az új (az M8) pedig magasság tekintetében még az SGS5-n is túltesz, Z2 szintén jelentősen nagyobb, mint az SGS5, 1520 pedig még ezen is túltesz...


Kérdező: andoridos táborban érdemes lehet a Z1 Compactot megnézned, csúcskategóriás hardver viszonylag kis házban.

2014. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 20:09

Ami rezeg benne az a kamera optikája, ahogy az összes okostelefonnál.

2014. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. júl. 14. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!