Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyek kijelzőfóli...

Szerintetek vegyek kijelzőfóliát a Galaxy Note 3-ra?

Figyelt kérdés

Ugye GG3 van rajta ami elméletileg 3x jobban ellenáll a karcoknak mint anno a 2-es és ha meg is karcolódik nem lesz látható csakis nagyítással.


Itt van egy user aki fél éve gazdája a telefonnak és azt mondja,hogy neki ez beigazolódott,hogy van egy karc de nem látható egyáltalán csakis nagyítással:


[link]


Nem azért,hogy sajnálom a pénzt a fóliára de a fólia hiába védi olyan karcos lesz mint a szar és arra ocsmány ránézni.

Amúgy a telefont a samsung s-view cover-ben hordozom szóval zsebben is védve van a karcok ellen mivel ez flip tok.



2014. ápr. 11. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan Huawei telefonom van, ugyancsak flip tokban de én a magam megnyugtatása végett is, vennék rá egy fóliát. Akármilyen karcállónak van nevezve azért még én tennék rá, biztos ami biztos!
2014. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De szerintem gorilla glass 3-al flip tokban nem hinném,hogy érné karc.

Amit linkeltem fél éve használja és 1 karc lett ami tényleg nagyon minimális.

A fólia jó ha van de elég csúnya lesz karcos,és azért ha sűrűn cseréled már sok pénz :D

Sztem tokban nem lehet gond ami védi elől is

2014. ápr. 11. 21:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyértem,hogy nagyon minimálisat,hogy szemmel nem látható
2014. ápr. 11. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyel ra...nem csak a karctol de ha leesik is vedi...meg gg3 haaaaat karcolodik am...:)
2014. ápr. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na mind1 sztem fogok venni,már ki is néztem egyet amin azt írja,hogy scratch resistant szóval remélhetőleg nem lesz olyan gagyi mind a Note 2-n ami volt össze-vissza karc mivel azon nem is írta,szóval remélhetőleg ez erősebb lesz.
2014. ápr. 17. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!