Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen smartphone-t vegyek?...

Milyen smartphone-t vegyek? Még húsvét előtt.

Figyelt kérdés
Abszolút nem értek a telefonokhoz és nem is nagyon izgat ez a téma. Mivel nincs sok időm teszteket meg kritikákat olvasni, mielőtt elutazom húsvétra, örülnék, ha valaki tudna ajánlani néhány modellt, hátha még éppen tudok venni egyet. Amit szeretnék: jó kamera, ami nem homályos (most Nokia "okos"telefonom van, de borzasztó a képe), nem kell gigafelbontás de nem baj, ha azért éles és szép a kép. Amire még szükségem lenne, az a net, wifi, bár ez gondolom alap, és a GPS. Esetleg még tanulnék rajta, szótanulós app-okkal, de nem értek hozzá, hogy ehhez mi kell... És lehet, hogy így is sokat várok, mert csak max. 100 euróm lenne rá (külföldön vagyok jelenleg). Azért is, mert ha ellopják, nem akarok felrobbanni, nekem 100 euró is rengeteg pénzt jelent, szóval ez a legeslegmagasabb, amit erre tudok szánni. (A többit inkább elturistáskodom :)) Köszi annak, aki tud segíteni, akár csak egy-két tippel is.

2014. ápr. 11. 21:56
 1/6 b95 ***** válasza:
100%

Ha jó kamerás telefon kell, akkor Lumia 925 alatt nem érdemes nézelődni, bár az meg nem €100-ba kerül.

Ennyiért nehezen fogsz jó kamerás mobilt venni. :(

2014. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Húha, igen, látom, ez kicsit húzósabb lenne. Most Nokia Asha 300 vagy valami hasonlóm van, de nagyon nem tetszenek a képei... Az a baj, hogy semennyire nem értek hozzá, hogy felbontás meg ilyenek, csak turistáskodni szeretnék vele úgy, hogy később ne homályos fotókat nézegessek. :( De köszönöm a válaszod!
2014. ápr. 11. 22:12
 3/6 b95 ***** válasza:

Szerintem inkább vegyél egy fényképezőgépet.

Azt még kijön belőle, és a képminőségben sem kell kompromisszumot kötnöd. :)

2014. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor fogják már megérteni az emberek, hogy egy mobil NEM tud helyettesíteni egy fényképezőt... Az a kis körömnyi érzékelő, max, 5x ös zoom stb stb. Egy 925 árából olyan felsőkategóriás (kb) gépet, veszel, hogy porig alázza az összes mobilt... Jó nem tudsz vele netezni, telefonálni, de arra lehet venni egy olcsóbb mobilt is :)
2014. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Oké, értem, igazából csak a praktikusság miatt gondoltam, hogy inkább olyan telefont vennék, ami ezt is tudja... A fényképezőgépet nem mindig viszi magával az ember mindenhová, a telefont viszont majdnem mindig, stb.

Nem is profiknak való minőséget szeretnék/szerettem volna, csak nagyon idegesít, hogy a mostanimon lényegében ez a funkció semmit sem ér. De akkor körülnézek a fényképezőgépek között... Köszi az eddigi válaszokat.

2014. ápr. 12. 21:03
 6/6 b95 ***** válasza:
Vannak olyan kompakt gépek, amikkel egész szép képeket lehet lőni, és akár zsebben is elférnek! :)
2014. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!