Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok az LG...

Mik a tapasztalatok az LG telefonokkal kapcsolatban? Esetleg valakinek van Lg G2 típusú telefonja? Hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 19:17
 1/7 anonim válasza:
Nagyon nagyon rossz sajnos. Le is cseréltem.
2014. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fehér G2-m. T-mobilnál nem volt sajnos fekete, azt mondták mindet elvitték még az elején. :(

A tapasztalatokról annyit, hogy imádom ezt a telefont!

A rendszer stabil és gyors (4.2.2 van még rajta), a képek élesek és tiszták, a színek gyönyörűek. Egyszerűen élmény 1080p-s filmeket nézni rajta. A hangja is kiváló, szép tiszta, csak egy kicsit halk. Játékok közül próbálgattam egy párat, pl: Real Racing 3 csak akkor lassult be, ha úgy 20-30 kocsi volt a pályán. A telefon ahhoz képest, hogy 5.2 colos képernyővel rendelkezik, nem tűnik olyan nagynak, vagy az is lehet, hogy megszoktam. :D

Még annyit, hogy nagyon megérte, kategóriájában a legjobb, bár gondolkodtam még a HTC One-n de az már túl sok volt a keretnek. Amúgy volt egy ZTE Skatem, ami 2 évig volt meg, aztán miután meghalt, 2-3 hónapig egy HTC Desire-m volt, tehát elég nagy a váltás.

2014. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SylwerStone ***** válasza:

1. Ha utálod az LG-t azt mondd, ne azt, hogy szar a telefon, mert ez nem igaz.

Indokot tudsz mondani, hogy miért rossz, vagy csak savazol?

2014. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
pl. mert nem lehet egyszerre zenét hallgatni és böngészni úgy, hogy a billentyűzet is a memóriában maradjon? Szerintem ez épp elég indok, hiszen ezt még a legutóbbi, nem okos telefonom is tudta.
2014. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SylwerStone ***** válasza:

Már miért ne lehetne ilyet csinálni vele?

Én is hallgattam zenét és böngésztem egyszerre, még sem volt ilyen problémám

2014. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akkor gondolom nem a gyári szoftvert használtad.
2014. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SylwerStone ***** válasza:
De. Akkor 4.2.2 volt rajta. Viszont a billentyűzet nem gyári volt, hanem Swype
2014. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!