Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban, Xperia...

Melyik éri meg jobban, Xperia Z vagy Z1?

Figyelt kérdés

Igazából melyik érné meg jobban, a Z1 vagy a Z, van különbség, tudom, de van valami életbevágó különbség?


Továbbá Nyíregyházán milyen független telefonboltok vannak, és hol lehet a legolcsóbban hozzájuk jutni?

Köszi



2014. ápr. 12. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyiket se éri megvenni a szar kijelző miatt.
2014. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát azért annyira nem szar, oké, a samsungnak super amoled, de a samsung szerintem gagyi kinézetű, és nem tudom, nekem az nem kell.

Apple-re meg nincs pénzem, különben is drodios vagyok

2014. ápr. 12. 10:30
 3/11 A kérdező kommentje:
LG végképp nem, huawei se, Sony-s vagyok
2014. ápr. 12. 10:31
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ha tudod akkor azért a z1 ám miért lenne olyan rossz a kijelző? nekem volt xperia M anyámnak L egyiknek se valami hú de rossz a kijelzője
2014. ápr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Z1 samsung nak szar a kinézete és a fogása a Z1 el jól jársz nekem is az van ráadásul a Z1 teljesitményre is jobb a vilég listán
2014. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
gazi csemege a Z1 én imádom igaz uszimedencébe nem tenném de a csapot bírja hülye lennék egy ilyen drága telót medencébe dobálni ráadásul a grafikája marha szép gta asphalt 8 mine craft nagyon tutin fut
2014. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaz ha hosszu távra akarsz várj szeptemberig jőn a Z3 a Z2 t felejtsd el a Z3 lesz attörés
2014. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és ez birja a strapát nem törik öm a kijelzö nem kell finomkodni vele nyilvőn nrm dobálásrol van szó bár azt is birja ( tapasztalat) de ha leesik köre nem kell kétsegbe esni
2014. ápr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a helyesírásodtól...
2014. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés nem erről szól, már bocsánat.

Ne veszekedjetek, itt persze tudományosan egyik jobb mint a másik, DE emberi gondolkodásban EGYIK SEM JOBB A MÁSIKNÁL.

Mindenkinek az jön be, ami bejön, nekem pl. a Sony-k tetszenek, ÉS VOLT MÁR KEZEMBE SAMSUNG GALAXY S4, S3, ÉS A MINI VÁLTOZATAIK, IPHONE 5, MÁRKÁTLAN TABLETEK, TELÓK, RATYI SAMSUNGOK, LG-T IS PRÓBÁLTAM JÓCSKÁN, ÉS MÉGIS A SONY.

Nem tudok mit csinálni, ez van.

2014. ápr. 12. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!