Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Iphone 4S 8 GB, vagy Xperia L?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Telefonvasarlas elott allok. A fent emlitett ket telefon kozott vacilalok. A csomagomban az Xperia 1 ft, az Iphone 50.000 ft.

Erveim az Xperia L mellett:

-szeretem az androidot, nincs vele bajom.

-olcsobb, mint az Iphone.

-kameraja is 8 megapixel, mint az Iphone.

-nagyobb a kijelzoje.

Erveim az Iphone mellett:

-sokan dicserik az IOS-t, mondvan, hogy nincs vele baj.

-az Iphone tulajdonosok ugy mond "menobbek".

-nagyon tetszik a kulsoje

-viszont felek, hogy nem boldogulnek az IOS-sal, mert androidhoz vagyok szokva.

Segitsetek! Ki melyik telefont venne?



2014. ápr. 12. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A helyedben megkérdezném újra a dolgot.

NEm szűkíteném le a kérdést két gyártó két telójára, hanem azt mondanám, én azt szeretném, ha lenne egy ilyen meg ilyen telóm ennyi pénzből.

LEgyen benne ilyen kamera, de lehessen zsebrevágni, legyen hozzá ennyi netes kártyahely, vagy ennyi processzormag, meg ekkora kijelző. Nézzen ki úgy, mint ....

De legjobb az lenne, ha a lehető legkevesebb műszaki maszlagot írnád. Azt írd le, mit szeretnél. MEnő lenni, vagy kell egy jó teló. Játszani vagy telefonálni. meg ilyenek.

2014. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zakathol ***** válasza:

A 8gigás 4s-t felejtsd el. Az iOS lefoglal belőle helyből vagy 3,5-et, marad kb 4,5 gigád, de aztán ugye még frissíteni is fogod, az még 5-600 mega fixen lefoglalt terület. 4 Gigát meg három másodperc alatt telepakolod fotókkal, egy-két videóval és 3 játékkal. Zenét meg még nem is hallgattál.

Ez a cikk ugyan 5c-ről szól, de a 8Giga hátrányait elég szépen leírja: [link]

2014. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
így van. így ezek közül az xperia javára írható, hogy az iPhone 8 gigája nagyon kevés. illetve azt is szerintem elég gyorsan hagyd el, hogy az iPhone tulajdonosok menőbbek, mert nem azért vesznek a normális emberek iPhone-t. :D
2014. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat.
2014. ápr. 12. 14:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Xperia L. Sokkal több cuccot tudsz rátölteni ingyen. Persze ha menőzni akarsz, van pénzed jailbreak-elni vagy csak egyáltalán programokat telepíteni az ájfónodra, akkor vegyél azt.
2014. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
iPhone. nincs okod félni, hogy nem tudod majd kezelni, mert ez maximum iPhone-ról androidra váltásnál igaz. Az sokkal jobb, hidd el nekem.
2014. ápr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös, még nem néztél fel az App Store-ba, ha azt gondolod, hogy ott 90%-ban minden fizetős...:D 6-os...félig igaz, de semmire nem megy a 8 gigás változattal, legalább 16 gigás kéne.
2014. ápr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, de csak a 8 gigas Iphone-ra van penzem, a 16 gigas 130.000 a csomagomban sajnos. Szoval 90%, hogy az Xperia lesz.
2014. ápr. 13. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:
nos igen, akkor mindenképp.
2014. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem 8 gigás 4s-em van...6 giga a használható belőle, ami igazából ha nem játszol 2 gigás játékokkal akkor tökéletesen elég...
2014. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!