Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Árulnak még nyomógombos...

Árulnak még nyomógombos telefont újonnan vagy már csak használtat lehet kapni?

Figyelt kérdés

Tavaly még láttam a tescoban és egyéb helyeken nyomógombos új telefonokat, de idén már nem láttam ilyeneket, ráadásul a T-com-os üzletekben már csak érintőképernyős "okostelefonok" vannak (DE MIÉRT..?), ami eléggé kiábrándító számomra, ugyanis engem idegesítene, ha a képernyőt kellene maszatolni/érintgetni az ujjammal, így tehát én a nyomógombosat részesítem előnyben. Nekem 2004-ben volt először telefonom, egy Nokia3410-es, egészen 2012 nyaráig, utána azóta is egy használt Samsung összecsukhatós nyomógombos telefonom van, nekem mindkettő bevált, mert nyomógombos, s ez a lényeg! Ugye az csak rémhír, hogy ezentúl csak érintőseket fognak gyártani? Nagyon remélem, hogy ez csak kamu, mert sokkal praktikusabb a nyomógombos! Kérlek írjátok meg, hogy gyártani fogják-e még a nyomógombosokat! Köszi! :)


28/N



2014. ápr. 12. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Emporia Talkcomfort ezt vedd meg. Extra nagy gombok szőkéknek, 1,8”-es LCD, 128 x64 képpontos kijelző és van benne ébresztőóra is!

Legjobb vétel. Egy szombat esti buliban ezt elővarázsolod a retikülödből te leszel a legnépszerübb lány a halpiacon.

[link]

2014. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem vitatom, jók a nyomógombos telók is..egy időben egyszerre volt nálam egy nokia6300, amiről telefonálta, de ha élvezkedni akarta, akkor bizony a simogatóst vettem elő...


illő tisztelettel szabadjon megjegyeznem, nemsokára te is belejössz a simogatósok világába...

nemrég méh örültünk, hogy pár száz pikszeles telefonunk van, ma már 6"-os kijelzővel, 10-20-40 megás vakus kamerával...


és a fejlődés nem állt le.

hogy dicsekedjek, nekem Gflexem van..sosem hittem volna.

2014. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is nyomógombos telóm van (klasszikus.) semmi pénzért nem kéne helyette simogatós teló. 4 éves, de tökéletes arra, amire való egy telefon. kapni még használtakat is, de szerintem a spárban és a t-mobil-ban is árulnak még klasszikust .
2014. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


2. válaszadónak: egészen biztosan NEM fogok "simogatós" telefont venni, nekem a telefon NEM internetezésre meg fotózásra kell, netezésre kizárólag csak otthoni asztali számítógépet használok, és ha fotózni szeretnék, akkor arra meg kizárólag fényképezőgépet használok, persze digitálisat, mert valóban élek én is a fejlődés adta lehetőséggel, mindennek meg van a saját rendeltetése, s a telefonom képernyőjét sosem fogom simogatni, mert azzal csak összekoszolódik, én meg nem vagyok hajlandó törölgetni meg takarítani a kijelzőt, ennyi!


3. válaszadónak: köszi és egyetértek veled! Üdv! :)

2014. ápr. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!