Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 telefon...

Samsung Galaxy S2 telefon nagyon gyorsan merül. Mi lehet a baj? Bővebb információ lenn.

Figyelt kérdés
Először is vettem bele új akkumlátor.Nem lett jobb.Aztán megcsináltam a gyári visszaállításokat,ledúrtam mindent a telefonról.Nem lett jobb.Van,hogy töltőn van a telefon és közben merül..

2014. ápr. 12. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha töltőn is merül az gond. Elsőre egy új romot javasoltam volna, de ez valami mikro zárlatra utal, hamarosan búcsút kell vennetek ha nem javíttatod meg (valószínű csak alaplap csere segítene)
2014. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az egy derekas hardver probléma. Valszeg lehet szervízeltetni, de én arra a telefonra nem költenék.
2014. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!