Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBay-ről ha rendelek 1 telefon...

EBay-ről ha rendelek 1 telefon tartozékot, olyanról, aki küld Magyarországra is, de 3 hete nincs semmi információ arról hogy most mi is van, akkor az normális?

Figyelt kérdés
Körülbelül 300db-ot adott el a termékből,l. 99%-os az eladási státusza. írta, hogy 1 hónap mire megérkezik a csomag, de az előző rendelésemnél 3 nap múlva visszajelzett az eladó. Megvárja amíg elég terméket rendelnek Magyarországra és akkor elküldi vagy akkor pontosabban mi is van?
2013. márc. 25. 05:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az eladó azt mondta, hogy 1 hónap, akkor még bő egy hete van, hogy történjen valami, nem? :)

De miért nem írsz az eladónak, hogy mi a helyzet.

2013. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért mert nem próbáltam még írni. De akkor ma majd írok.
2013. márc. 25. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel Kínából jön. Ha ingyenes vagy 1-2 USD-s a postaköltség, akkor az a "lassú" postával jön, ami minimum 3 hét, de inkább 1 hónap.
2013. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ingyenes volt, de Amerikai eladó. Körülbelül ugyanannyi akkor az idő.

Egyszer rendeltem csak eBay-ról még, de az 2 hét volt, de 1 hónap volt írva. Kicsit meglepődtem akkor. Bár majd kiderül, hogy mi is van a termékkel. Annyira nem érdekel, csak furcsállom, hogy més semmi visszajelzést nem kaptam.

2013. márc. 25. 15:06
 5/5 anonim válasza:
Úgy 7 éve rendelgetek ebayről kb minden létező dolgot rendeltem már! Ez mondhatjuk, hogy normális, de általába amcsiból másfél 2hét mire megjön valami a sima 1xű póstával! Kínából átlagba 3hét! De van hogy hamarabb, és van hogy 1hónapot csúszik, sok dologtól függ igazábol! De többször volt olyan, hogy valami nem jött meg írtam az eladónak, mert már kifutottunk a leírt időből, és írtak nekem, hogy küldjék vissz a pénzt, vagy küldjenek másikat! általába az újra küldést választottam és meg is jött a cucc, de volt hogy a pénzt kértem vissza és úgy is megjött a cucc napokkal később! :) ingyen cucc! :) De ha azt írja amúgy valaki, hogy mondjuk 20-35 nap a szállítás, azt munkanapba kell érteni, szóval a hétvége nem számít bele! de arra is odakell figyelni, hogy ne csússzon ki az ember a 45napos határidőből, mert ha az eladó nem segítőkész és kicsúszik az ember ebből az idből, akkor már a paypal vagy az ebay se mindig tud segíteni! :( :)
2013. márc. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!