Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? IPhone 4s...

Melyiket válasszam? IPhone 4s vagy Samsung Galaxy s4 mini?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnèk venni ès a kettő közül valamelyikre gondoltam de tudni szeretnèm a 2 telefon előnyeit ès hátrányait. Remèlem ti majd tudtok segíteni.:) (bocsi az írásèrt, telefonról vagyok)

Válaszokat előre is koszi!:)



2014. ápr. 13. 08:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
tulajdonképpen mind2 telefon hasonló, csak a rendszeren múlik jelen esetben, neked melyik a szimpatikus. én mondjuk 4S-re szavaznék, mert nekem az az elvem, hogy androidból csak referenciatelót vennék.
2014. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
A Galaxy S4 Mini mert nagyobb és jobb az operációs rendszere.
2014. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

"jobb az operációs rendszere"

Hát őő izé. Fogalmazzunk úgy, hogy erről megoszlanak a vélemények, illetve személyfüggő, hogy kinek melyik felel meg jobban.


Kérdező: első körben azt döntsd el, hogy iOS vagy Android felel-e meg neked jobban. iOS jobban optimalizált (emiatt gyengébb hardveren is jól fut), stabilabb, ugyanakkor korlátozottabb: nem tudod annyira testreszabni, mint az Androidot, nem tudsz Bluetooth-on fájlokat küldeni, nincsenek widgetek...

2014. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

ha jó telefont akarsz ami működik és nem kell állandóan buherálni:

akkor iphone

2014. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

utolsó kommentelő: hogy érted hogy folyton buherálni?

(megjegyzem ,régebben volt samsung telefonom ,és folyton valami olyasmit írt ki, hogy leállt a "tw launcher" és kb ennyit csinált csak.)

2014. ápr. 13. 11:38
 6/20 anonim ***** válasza:

Folyton buherálás alatt gondolom olyanokat ért, hogy RAM-ot ürítgetni, újraindítani 2 naponta stb. Legalábbis nekem anno az Xperia S-emen ezeket mindig kellett csinálni és még így is sokszor befagyott. iPhone 4S-em van azóta és csak akkor volt újraindítva amikor rendszert frissítettem.

De nem mondom azt, hogy vegyél ezt vagy vegyél azt, mert ez a Te döntésed. Érveket hozhatok csak fel egyik illetve a másik mellett.

iPhone(iOS): stabil, biztonságosabb, (Android-ra van a vírusok ca.: 95%), számomra logikusabb, nem kell buherálni, sok App először iPhone-ra jelenik meg és vannak iPhone only alkalmazások.

Samsung Galaxy S4 Mini(Android): testreszabhatóbb

2014. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2%
leált a TW launcher? Fel kell rá rakni egy másik launchert és jó lett volna, fél perc az egész..
2014. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
utolsó: teljesen mindegy volt, mert régi telefon volt, ütött-kopott sima galaxy mini..:)
2014. ápr. 13. 13:26
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
z alapján meg nem lehet megítélni se a samsungot se az androidot
2014. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
egy s4 minin, vagy akár egy s4-s5-ön is le tud állni. persze nem magától, hanem kell hozzá egy kiváltó körülmény, mondjuk egy másik alkalmazás, és ilyen elég sok van, hiszen az appokat nem lehet 100%-ban az összes létező androidos telefonra optimalizálni. ez a legnagyobb előnye az iOS-nek, mert nagyon sokat nem kell variálni egy app megírásakor, így nem akad össze mással(mondjuk a springboard-al), és így nem omlik össze teljesen.
2014. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!