Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kemény tok védi az érintőképer...

Kemény tok védi az érintőképernyős telót leeséskor? Sürgős!

Figyelt kérdés

Nem csúszik?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. ápr. 13. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamennyire védi, de azért az sem sokkal jobb.

Ha tényleg védeni akarod az eséstől, akkor ilyen kell: [link]

2014. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első, mi van akkor, ha az a telefon a kijelzőjére esik? Nem csak a hátlapra tud esni...
2014. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem kijelzőre esik ha esik :) mint a vajaskenyér :D megvédi a műanyag tok ha a kijelzőre esik? én igazából csak a kijelzőt féltem :)
2014. ápr. 13. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
minden tok véd, csak nem egyformán, pl nekem bór és szilikon tokom van, szilikont jobban szeretem, rengetegszer védte nagy esésektől stb. egyszer egy zsebkivételkor esett, burkolat ép, plexi ép, kijelző belül tört, de azt már nem tudja védeni, max csillapítani az esést
2014. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minden tok véd, csak nem egyformán, pl nekem bőr és szilikon tokom van, szilikont jobban szeretem, rengetegszer védte nagy esésektől stb. egyszer egy zsebkivételkor esett, burkolat ép, plexi ép, kijelző belül tört, de azt már nem tudja védeni, max csillapítani az esést
2014. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!