Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 60 ezerig milyen...

Maximum 60 ezerig milyen érintőképernyős okos telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés
újabb féle konstrukcióra gondoltam, minnél újabb androiddal, minnél több rammal, minnél több rommal, meg minnél jobb és minnél több magos processzorral gondoltam. melyik lenne amit ajánlanátok ami jelenleg a legjobb választás lenne 60 ezerig?
2014. márc. 20. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
59 ezer ft-ost
2014. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem. akkor holnap bemegyek a T-mobile-hoz és mondom hogy jöttem egy 59 ezer forintosé, mert az jó!
2014. márc. 20. 17:41
 3/9 anonim válasza:
2014. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
HTC mobilokat ajánlom, de hát azért tettem előző linket be, mert ezt csak te tudod eldönteni, tudod kinek a pap, kinek a papné. :D
2014. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Xperia L, s3 mini, ZOPO zp700( m.o- n nem lehet kapni de nekem ilyen van és nagyon jó telefon, 50000 ért vettem postával együtt), kicsit drágábbért vannak nagyon jó xperiák és lg is minden árban van
2014. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne hallgass #4-re, felejtsd el a HTC-t, kevés rosszabb választás lenne nála.

HTC-nek jelenleg egy jó telefonja van, a One. Minden más vagy rossz, vagy nagyon rossz ár/érték arányú.


Ennyiért "nagyok" közül vagy Ace 3-at, vagy Xperia L-t, vagy Moto G-t vagy ha kifér akkor Xperia SP-t ajánlanám.

Moto G a legjobb szoftveresen, illetve talán hardveresen is (nehéz megmondani, mert 4 Cortex A7-es magból áll, ami kb annyira erős, mint az Xperia SP 2 krait magja, szóval ha nem is a legerősebb, holtversenybe az), csak itthon nem annyira kapható. Illetve a Moto G lesz a legtovább támogatott ezek közül, valószínűleg 2 évig simán lesz rá frissítés, de ezt előre nehéz megmondani (azt viszont most meg tudom mondani 100%-os pontossággal, hogy a többi háromra max 1 év támogatás lesz összesen, és egy-két telefon már van is közel 1 éves, szóval pl. Xperia L már lehet leragad 4.2.2-n, SP meg majd 4.4-en).


Esetleg egy kínai is szóba jöhet, már nagyon durvák vannak 50k alatt is, ráadásul vannak nagyobb, megbízhatóbb kínai márkák is, pl. Xiaomi és neki a Redmi Note telefonja, 160 dollár, még ha fennakad vámon is meg minden akkor is kijön 200 dollár alatt, és hardveresen egy atomerőmű, hátránya, hogy csak Android 4.2 van rá, illetve nekem már az 5,5"-es kijelző is hátrány, de ezen kívül is millió olcsó kínai telefon van megbízható gyártóktól.


De ha biztos akarsz lenni a szoftveres frissítések terén, akkor Moto G.

2014. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
4es vagyok: [link]
2014. márc. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

5-ös vagyok, olvasd el, tényleg príma telefon

2014. márc. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!