Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenorosok! 100MB adatforgalo...

Telenorosok! 100MB adatforgalom hétvégén ingyen igénybe vehető?

Figyelt kérdés

Most olvastam a my menüben hogy hétvégén 100MB adatforgalmat lehet ingyen megrendelni amit csak hétvégén lehet felhasználni.

Ez gondolom belföldi és kártyásoknak szól.

De mennyire igaz az hogy ingyen van?



2014. ápr. 14. 02:49
 1/6 anonim válasza:
77%
Olyanról nem hallottam, de van 100 Gb éjszakai adatforgalom, 00-08-ig, minden nap míg el nem használod.
2014. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez túl jól hangzik :D

Ingyen?

2014. ápr. 14. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudod mi az a szarkazmus ?

Nincs ingyen semmi, a net sincs ingyen

2014. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Figyelj! Persze, hogy nincs ingyen semmi, de én most írtam alá nekik 2 évet Hipernetre, 5000/hó, ebbe van 2400 Ft kedvezmény amiből 1500-ért kértem 100 giga éjszakai adatforgalmat. Amúgy jó gyors is effektíve, én gyengébbre számítottam, de 5-5,5 megával "hasít".
2014. ápr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze hogy nincs de van egy djucie control tarfiám náluk amiben adat van +olcsóbb sms.

Ehhez akartam ezt a hétvégi 100MBot.

Máshol nem találtam róla infót csak a my menüben (*111#) ott pedig csak annyi van írva hogy próbáld ki ingyen.

2014. ápr. 14. 13:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem egy ügyintézővel. Valóban ingyenes hétköznap kell megrendelni és a kövtekező hét szombattól vasárnap éjfélig felhasználható 100MB belföldi adatforgmalom. De ez csak egyszeri alkalom és ha lejár akkor automatikusan törlődik nem kell mondani.

De kicsit össze vissza beszélt! :D megkérdeztem még egyszer tőle ez akkor valójában ingyen van?

Azt mondta ő úgy látja ebből a kapányból hogy nem.

Akkor mi van? :D

Semmi nyilván való összeget nem mondot. Na most ebből jöjjön ki az ember…

Ja és ha nem tudnánk a my menüben ingyen le lehet kérdezni az egyenleget :) Megkért hogy terjesszem! :D

2014. ápr. 14. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!