Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tetszik a WP8.1?

Hogy tetszik a WP8.1?

Figyelt kérdés

Már aki ma feltette

Sajnálom hogy Cortana csak amerikai nyelvvel, területi beállítással elérhető :(

egyébként nagyon tetszik az új WP.

Nektek mi a véleményetek?



2014. ápr. 14. 17:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve az nem tetszik hogy van pár alkalmazás ami jó volt egybe, pl. zenék részéről, meg két helyen vannak a játékok, az xbox menüben és a rendes menüben is :(
2014. ápr. 14. 17:26
 2/12 Panda Péter ***** válasza:
59%
nekem se tetszik hogy szétpakolta a játékokat, jók voltak egybegyűjtve is. ami még hiányzik, hogy a mobil adatforgalmat nem lehet az értesítési ablak gyorsgombjaira tenni, nem is értem ez hogy maradhatott ki. de amúgy szép és jó, Cortana vicces.
2014. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem adatforgalom nem érint, mivel nem használok mobilnetet :)
2014. ápr. 14. 17:45
 4/12 Panda Péter ***** válasza:
59%
sajnos ezt még Cortana se tudja kapcsolni, vagy csak én használtam rossz parancsot :S
2014. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Én tegnap sz@rrátörtem a Lumiámat, de szeretnék kérdezni.

Nem szeretem a simizős billentyűket, jobban szeretem nyomkodni. Nagyon zavaró, hogy ott a simogatós lehetőség? Ki lehet kapcsolni?

2014. ápr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Panda Péter ***** válasza:
71%
nálam minden beállítgatás nélkül megy a klasszikus nyomkodós használat és a swipe is. sőt, ez utóbbi asszem csak angolul működik egyelőre, szóval no para.
2014. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Adta az ég... Gyűlölöm a Swipe-ot. Már Blackberryre akartam váltani, amikor megláttam mit próbálnak rámerőltetni :DDD
2014. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem olyan rossz a swipe, csak szerintem felesleges, és ugye azzal hirdetik hogy milyen gyorsan lehet írni, hát én gyorsabban írok rendesen nyomkodva.

Jó lenne ha Cortana működne úgy is hogy Magyar a telefon nyelve

Még egy észrevétel:

Nektek működik angol beállításokkal a WP store?

Nekem nem.

2014. ápr. 14. 19:05
 9/12 Panda Péter ***** válasza:

Cortana csak akkor megy, ha angol a telefon nyelve, és a lokalizáció is US. a sima hangfelismerőhöz elég ha a telefon nyelve angol. ha mindkettő magyar, akkor nincs egyik se. én mondjuk alapból angol nyelvre lőttem be, a lokalizáció meg így, hogy Drive+ van mindenkinél, szintén eléggé értelmét vesztette.


a store mindenkinél le van halva, nyugi.

2014. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Miért?

Csak átmeneti, ugye?

2014. ápr. 14. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!