Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kapcsoljam be a roaming...

Hogyan kapcsoljam be a roaming szolgáltatást t-mobil-os SONY EXPEDIA Z telefonon?

Figyelt kérdés
Korlátlan csomagom van, azaz belföldön tudok hívni és fogadni is külön díj nélkül, de most hogy kijöttem Lengyelországba, a telefonom meghalt. A t-mobil website-jára lépve ki is írja, hogy nincs romaing csomagom, de most mit válasszak, hogy tudjak telefonálni vagy SMS-ezni? Nem internetezni akarok a telefonommal! És ez mennyibe fog fájni? Pl. az S csomag az napi vagy havi 690 Ft? Valami hihetetlenül értelmezhetetlen a t-mobil weboldala...

#T-Mobile #roaming #sony expedia z #küldföldön telefonálás díjak #nem tudok sms-t küldeni lengyelországból
2014. ápr. 15. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem létező készüléken nem kapcsolsz te be semmit, az biztos.
2014. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor legyen Experia Z... tök mindegy, nem ez a lényeg...
2014. ápr. 15. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ez sem létezik. Egyébként sem a készüléken kell bekapcsolni.
2014. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te most kötözködni akarsz vagy segíteni? Megsúgom a telefon neve rejtjelesen benne van a kérdésben, aki kitalálja megmondhatja a választ is a kérdésre...
2014. ápr. 15. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Nincs benne. Megsúgom, hogy a Telekom weblapján minden szükséges információt megtalálsz.
2014. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

t-mobil weboldal: "Havidíjas előfizetőink számára a roaming szolgáltatás az összes partnerhálózatban automatikusan elérhető."


Én havi előfizetős vagyok, mégsem érem el... Esetleg van valaki aki segíteni is tud nem csak okoskodni?

2014. ápr. 15. 14:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben kiderült a turpisság csak eddig nem történt velem ilyen probléma ha országot váltottam. Szimplán le kellett kapcsolnom a telefont és újra bekapcsolni. Ezután kb. 4 perc múlva minden működött, azaz tudtam telefonálni és hívásokat is fogadni. Úgy látszik ezeknél az agyon bonyolított rendszereknél (pl. Windows is) mindig ez kell legyen az első lépés: ha megmagyarázhatatlan hibát találsz, kapcsold le és indítsd újra...
2014. ápr. 17. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!