Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghalt az aksija, mit csinált...

Meghalt az aksija, mit csináltam rosszul? Lehet még ezze l valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
sziasztok, volt a háznál egy kis alaptelefon egy Samsung gt-1050 tényleg csak telefonálni és smsre lehet használni, azt hiszem 2011es gyártású használatban volt pár hónapot aztán hogy okostelefont használtam félre lett téve egy szobahőmérséklettől valamivel hidegebb de fűtött előtérbe itt állt kb 2 évet azt most hogy tönkrement a jelenlegi telefonom rákényszerültem volna elővenni de koppantam nagyot, 1 napot ha kibír az aksija, ennek annyi. ezelőtt pont azért volt jó mert elment 10 napot is akár. most attól hogy állt az akku tönkrement vagy mire véljem? próbáltam sokáig töltőn hagyni, csutkára merítés után tölteni de úgy látom ez már menthetetlen
2014. ápr. 15. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
néha rá kellett volna tölteni.. annak már annyi
2014. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!