Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem egy unix, linux,...

Letöltöttem egy unix, linux, windows emulatort androidra. Hogy csináljam meg hogy működjön?

Figyelt kérdés

Enter full pathname of shell or return for /bin/sh:

Ezt írja ki. És nem tudom megjeleníteni a billengyűzetet sem.



2014. ápr. 15. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez egy terminál. Az általad írt szöveg jelenti, hogy shell (parancsértelmező) elérési útját írd be , vagy nyomj entert az sh shell használatához. Az már nagyobb gond, hogy nincs billentyűzeted. Azért azt leírhattad volna, hogy milyen "emulátort" töltöttél le...
2014. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Windows, Linux, Unix Emulator az app neve, és telepített egy libSDL nevű app-ot is, amivel megy a root. Tudok rácsatlakoztatni billengyűzetet és le is entereztem, de azután ismeretlen karakter jön elő és semmi, vagy nincs találat angolul.Ha kell még info írd le mi kell. (Sötét vagyok próbáld részletesen)
2014. ápr. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!