Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A GSM Line bolt megbízható?...

A GSM Line bolt megbízható? Olcsóbbat.hu-n láttam de eléggé félek az ilyen boltoktól. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Olcsóbbat.hu-n láttam a boltot írtak róla pozitív kritikákat

de volt pár negatív is. Ezeknek mennyire lehet hinni? Szerintetek megbízható bolt? Mit gondoltok róla? Sony Xperia Z-t akarok venni és itt nagyon jó ára van.



2014. ápr. 15. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan boltot úgyse fogsz találni amiről ne lenne rossz vélemény is.

4 éve ott vettem egy Motrolát, nem volt vele semmi gond, telefonon mindenről részletes felvilágosítást adtak, személyesen vettem át és rendesek voltak az üzletben is.

Azt azonban ne feled, hogy alapáron csak egy töltő jár a telefonhoz meg 1 év bolti gari.

2014. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
33%
Persze hogy jó ára van, mert megveszik valamely ázsiai országba, utána kiszedik belőle a tartozékokat, majd itt eladják. Se gyári garancia, se tartozék, se doboz. Sw frissítèst nem csinálhatsz, mert visszazár a telefon. Sehol a világon nincs tiltva ez egyik gyártónál sem.... Én biztosan semmit fogok venni egyik gsm boltba sem. Nekem megéri az a 10-15 ezer forintot a nyugalmam, illetve megkapok minden tartozékot legális forrásból.
2014. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!