Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik tok védi leginkább a...

Melyik tok védi leginkább a telefont? Samsung Galaxy S4.

Figyelt kérdés

Vettem egy Galaxy S4-et úgy féltem hozzá nyúlni nem merek és jó lenne venni rá egy tokot ami védi a karcolástól. Nem vagyok kapkodós tehát nem az kell nekem, hogy ha elejtem akkor nem törik szét. A karcolásoktól kellene megvédi. Fém és szilikon tokokról nem hallottam sok jót, bemegy alá a por és összekarcolja. A flip tokokról igazából nem hallottam rosszat de én ahogy ránézek azt látom, hogy az oldalát nem védi tehát megint csak felejtős. Kijelző védő fólia van rajta tehát ehhez kellene valami jó kis védelem.

Tudom van már ilyen kérdés de igazából választ nem kaptam konkrétan. Személyes tapasztalatokat várnék elsősorban de bármilyen vélemény jöhet.



2014. ápr. 15. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%-ban nem fogod tudni megvédeni úgysem, szóval a flip-es talán az, ami a legjobban védi+fólia sem árt. az oldala előbb-utóbb a használattól is hajszálkarcokkal lesz teli.
2014. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a fekete vagy a fehér telefonon látszanak inkább a karcolások jobban?
2014. ápr. 16. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:
én iPhone-ból kiindulva inkább a fehéret mondanám. feketén meg az ujjlenyomatok látszanak jobban, szóval talán az a jobb választás.
2014. ápr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én S View Cover tokot vettem rá meg kijelzővédő fóliát.Szerintem nagyon jól védi ez a kombó.Oldalán látszik hogy volt használva de ez csak természetes.
2014. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!