Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj a mobilommal? Semmit...

Mi a baj a mobilommal? Semmit sem lehet csinálni vele, csak ezt az ikont mutatja.

Figyelt kérdés
Az alábbi képen nem az én mobilom van, nekem Samsung GT-C3310R van, de ezt az ikont mutatja, és semmire sem reagál. Mi lehet a baj? Úgy kezdődött a baj, hogy az oldalán a hangszabályozó gomb mintha beragadt volna, ezért szédszedtem a telefont annyira, hogy azt meg tudjam nézni. Levettem a hátlapot, akksit kivettem, és a gombokat megpiszkáltam, tisztítgattam egy tűvel (de az sem javult meg). Mire visszakapcsoltam, ez az ikon jött be.

2014. ápr. 16. 14:36
 1/9 A kérdező kommentje:

Csak a képet nem raktam be, elnézést:

[link]

2014. ápr. 16. 14:39
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt akkor csinálja ha épp adatokat töltesz rá pc-ről egy szoftver frissitéssel megoldható hogy megjavuljon.
2014. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hát semmit sem töltök rá, csak egyszerűen szeretném bekapcsolni, de egyből ez jön be, és semmire nem reagál.
2014. ápr. 16. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem el lett cseszve a szoftverfrissítés vagy elég komoly a szoftver hibája. Gépre rá, szoftverfrissítés! Szervízben 3 rongy, de én erre annyit sem költenék.
2014. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megtennéd Nekem kérlek, hogy egy kicsit bővebben kifejtenéd, hogyan csináljam ezt a szoftverfrissítést? Elnézést, elég hülye vagyok ehhez. Ráadásul a probléma azóta azzal fokozódott, hogy már be sem lehet kapcsolni a telefonomat, még a töltőre sem reagál. Nem is értem ezt az egészet...
2014. ápr. 16. 18:03
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor uj telo :/
2014. ápr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt itt és most biztos nem fejtem ki, személyesen sem egy perc, ha ennyire nem értesz hozzá. Vidd el szervízbe! ;)
2014. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aha, jólvan. Hát sajnálom, hogy végre aki segíteni tudna, az sem akar, de majd ha lesz valamikor időm, elviszem szervizbe.
2014. ápr. 16. 20:09
 9/9 intrepid ***** válasza:
Az asztalodon levélnehezéknek, hogy ne fújja el a szél, jó lesz.
2014. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!