Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300-on halkan...

Huawei Ascend Y300-on halkan szól a hangszóró, és a fülest nem is érzékeli. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Szeretem a telefonomat, de ez már sok. Vagy én vagyok a hibás, vagy ő. Egyszer kétszer leejtettem a földre, igaz. Egyszer se ázott be. Talán azért lehet ez, hogy sokkal halkabban szól a hangszóró max hangerőn, mint múltkor? Vagy mivel rootolva van a telefonom, kicsikét belekotortam a DSP Managerbe. De azóta 2x újraraktam a telefonomat szóval szerintem nem az lehet a gond. Egy főzött rom van fent rajta, előbb raktam fel, de az előző romon is csinálta ezt a hang hibát. Szóval fogalmam sincs. Azokat csinálja, hogy sokkal halkabb lett a telefonom, ha max hangerőn van akkor is. A másik hiba, meg bedugom a fülest, és nagyba beteszem a fülembe a fülhallgatót, és akkor veszem észre, hogy a telefon hangszórójából szól a hang, nem pedig a fülhallgatóból. És ezt is leellenőriztem 2 romnál, és mindegyiknél ezt csinálta. Szervizbe nem lenne jó, mert rootolva van, bootloader is fel van nyitva, de nem tudom, mert a mostani telefonos szervizek nem veszik észre hogy le van rootolva a telefon. Szóval, ötletek?

2014. ápr. 16. 19:19
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom van es nem szokott ilyet csinalni. Lehet h a hangszorot kellene kitisztitani vagy vidd el oda ahol vetted es el fogjak kuldeni szervizbe (pl. telenor)
2014. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha baja van akkor el fogjak kuldeni szervizbe!
2014. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!