Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy wayteq xtab 79qci tableten...

Egy wayteq xtab 79qci tableten menni fog a gta san andreas?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lépj be a Playbe, válaszd ki a San Andreast, és ki fogja írni hogy az eszköz kompatibilis vagy sem.
2014. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:) Az, hogy kompatibilis vagy sem, az max. annyira enged következtetni, hogy elindul, de hogy akadásmentes vagy sem, azt nem. Van a tabletnek fóruma, ott érdeklődj.


[link]


Egyébként a hardvert ismerve azt mondom, hogy megy, de a Wayteq bele szokott nyúlkálni a "gyári" rendszerbe, szal ez eredetileg egy Cubot, amit vagy jobbá tett a wayteq vagy elcseszett, náluk mindkét lehetőség fennáll. Sok panaszt nem olvastam róla mostanság, az elején még voltak panaszok szép számmal. A fórumban keresve nem találtam semmi arra utalót, hogy gond lenne a GTA SA-val.

2014. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké ez mind szép és jó de nem tudom eldönteni hogy egy ilyen tabletet vagy egy playstation vitát vegyek e. Általában filmet nézni vagy játszani szoktam. Vajon meik lenne jobb döntés? (Wayteq xtab 79qci vagy ps vita?)
2014. ápr. 18. 08:20
 4/4 anonim ***** válasza:

A PS-en tuti akadásmentesen fog menni a rá írt játék.

A WayteQ nem rossz gép, de inkább az ár/érték aránya nagyon jó. Tesztekben mindenütt az van, hogy egyszerűbb játékok mennek simán, komolyabb 3D-s játékok már akadozhatnak.

Viszont több dologra használható, mint egy PS.

2014. ápr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!